Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
http://roundup.ua/products/kharnes
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Сортувати по:
 • Підготовка поля для висіву озимого ріпаку

  13.07.2017Пестициди

  Читати далі>>
 • Новий фінансовий сервіс ADAMA Fin

  29.12.2016Статті про компанії

  Читати далі>>
 • Не будьте ошукані, купуйте сертифіковану продукцію

  06.06.2016Пестициди

  Читати далі>>
 • Точне знання, тут і зараз

  19.05.2016Статті про компанії

  Читати далі>>
 • Технологія підживлення кукурудзи макро- та мікроелементами

  17.05.2016Добрива

   

     Юрій Санін,
    кандидат  сільськогосподарських наук, генеральний директор
    ТОВ «АГРОНТА»

  Читати далі>>
 • КОМПАНІЯ PIONEER: ІСТОРИЧНИЙ ОГЛЯД

  26.04.2016Статті про компанії

  Укладач: Роберт А. Джарніган
  Відтворюється з дозволу журналу «Все про Айову» (The Iowan), 1979 рік.

  До середини літа кукурудза на дослідних ділянках, що оточують суперсучасну дослідну станцію в околицях на північний захід від м. Де-Мойн, виростає до висоти грудей. Майже кожен день прибувають автомобілі, що привозять відвідувачів з далеких країн: Мексики, Японії, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, які мають намір дізнатися більше про «жовтe золото» - продовольчу сільськогосподарську культуру, однин з основних харчових ресурсів країни.Відвідувачі прибувають в Джонстон, Штат Айова, де розташовується компанія PioneerHi-BredInternationalInc., що стала агробізнесом світового рівня. У 1979-му фінансовому році валовий дохід підприємства та його підрозділів склав близько 320 млн дол. США, і компанія продовжувала поширювати експертні знання і продукцію серед споживачів у всіх частинах світу.

  Читати далі>>
 • Як працюватиме ринок пестицидів?

  24.04.2016Пестициди

  Внаслідок проведення дерегуляції господарської діяльності торік постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2015 № 42 «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності» було обмежено,а у деяких випадках скасовано дію 22 дозвільних процедур та вимог щодо здійснення господарської діяльності в агросекторі. Зокрема, у рослинництві зміни стосувалися чотирьох процедур, дві з яких - у сфері пестицидів та агрохімікатів. Звужена дія ліцензії на поводження з особливо небезпечними речовинами та відходами.

  Читати далі>>
 • Точне землеробство, посівна і ефективне використання ресурсів

  07.04.2016Статті про компанії

  Сьогодні аграріям мало мати тисячі гектарів високоякісного чорноземного ґрунту, ресурс який не безмежний. Нескінченно інвестувати в збільшення парку транспортних засобів. Настає час, коли потрібно зробити крок назад та проаналізувати власні непродуктивні спроби інвестувати і вирішити, як працювати ефективніше та заробити більше.

  Читати далі>>
 • Точне землеробство - відбір ґрунтових проб

  11.03.2016Добрива

  Виходячи з досвіду застосування різних аспектів точного землеробства які реалізуються в штаті Небраска, найбільш часті питанння, які задають виробники, торговці добривами і консультанти культур – відносяться до відбору проб ґрунту.

  Читати далі>>