Зумер - Гербіцид - АДАМА Аган ЛТД - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Фасування 10 л
Ціна від 261.82 Грн/л (9.69 USD/л) до 322.08 Грн/л (11.92 USD/л)
пропозиції (2)

Зумер

Група: Гербіцид
Виробник: АДАМА Аган ЛТД
Країна: Ізраїль

Препаративна форма: КC

Термін реєстрації: 31.12.2024
Діюча речовина та її вміст Концентрація
Гліфосат у формі ізопропіламінної солі 360 г/л
Оксифлуорфен 30 г/л
Норма витрати препарату,(г,кг,л/га,м2,т) Культура, об’єкт, що обробляється Об’єкт, проти якого обробляється Спосіб, час обробок, обмеження Термін останньої обробки Макс. кратність обробок
2,5 - 3,0
Направлене обприскування вегетуючих бур'янів навесні або влатку
- 1
2,0 - 2,5
Направлене обприскування вегетуючих бур'янів навесні або влатку
- 1
2,0 - 3,0
Обприскування бур'янів у період їх активного росту
- 1

ZoomerНеселективний післясходовий гербіцид широкого спектру дії з утворенням захисного екрану

Формуляція: концентрат суспензії.

Діюча речовина: гліфосат, 360 г/л + оксифлуорфен, 30 г/л
Пакування: 10 л
Клас небезпечності: ІІ

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:

Зумер®, к. c. є неселективним післясходовим гербіцидом широкого спектру дії. Дві діючі речовини мають синергетичну дію, що забезпечує швидкий знищуючий ефект на надземну частину багатьох проблемних бур’янів. Гліфосат має системну дію, абсорбується через листя і переміщуючись по рослині накопичується в меристемі, де безпосередньо діє. Гліфосат пригнічує біосинтез амінокислот. Оксифлуорфен діє в присутності кисню та світла, абсорбується через листя і молоді стебла і спричинює швидке висушування рослин. Дія препарату може відбуватися як через зелені частини рослини при застосуванні під час вегетації, так і через грунт, де утворюється захисний екран препарату. Оксифлуорфен не є системним в рослині. Перші симптоми дії препарату спостерігаються на 2–5 день після застосування. Зумер®, к. c. призначений для суцільного знищення вегетуючих бур’янів в плодових насадженнях, виноградниках, після збирання зернових культур, а також на землях несільськогосподарського призначення.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Зумер®, к. c. застосовують у боротьбі з однорічними і багаторічними дводольними та злаковими бур’янами. Унікальний склад Зумер®, к. c. забезпечує оптимальний баланс двох діючих речовинв одному препараті. Завдяки дії цих двох діючих речовин відбувається швидке «спалювання» листя бур’янів, які важко піддаються знищенню. Препарат продовжує працювати у підземному шарі, знищуючи коріння. Період захисної дії препарату 3–4 місяця залежно від погодних умов та видового складу бур’янів. На виноградниках і плодових насадження внесення проводять за допомогою тракторних обприскувачів, обладнаних горизонтальними штангами із захисним екраном для попередження потрапляння препарату на зелені частини культури. Розмір краплин: для забезпечення відповідного покриття бур’янів й попередження зносу робочого розчину, краплини повинні мати розмір від середнього до великого (100–300 мкм). Тиск розпилювання: щоб форсунки розпилювача не формували дрібні краплини, робочий тиск не повинен перевищувати 3 бар. Важливою умовою ефективної дії препарату є активний ріст бур’янів, тепла суха погода та достатня кількість ґрунтової вологи. Оптимальний час проведення обприскування — за висоти бур’янів 10–15 см. Оптимальна температура для застосування препарату знаходиться в межах від +17° С до +25° С. Якщо очікується дощ протягом 4–5 годин, необхідно утриматися від проведення обприскування. Найкращий час внесення — від 5 до 10 годин та від 17 до 22 години, коли атмосферне повітря більш стабільне (відсутність температурної інверсії).

ТРИВАЛИЙ ЗАХИСТ ВІД ПРОРОСТАЮЧИХ БУР’ЯНІВ!

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ:

Не рекомендується суміщувати Зумер®, к. c. з іншими пестицидами.

ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ:

Робочий розчин слід використати в день приготування. Рекомендована норма витрати робочої рідини — 150–200 л/га

УВАГА!

Для приготування робочого розчину і внесення препарату Зумер®, к. c. можна використовувати контейнери з нержавіючої сталі, алюмінію, скловолокна, пластмаси та з пластмасовим покриттям. Не можна використовувати контейнери (баки) з оцинкованої сталі чи сталеві контейнери без покриття.

НАСТУПНІ КУЛЬТУРИ СІВОЗМІНИ:

Немає обмежень щодо наступних культур сівозміни.

ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ЕТИКЕТКУ НА ТАРІ!

Дивіться також

Коментарі

відгуки0
Ваше ім’я:
Коментар:
Security code
Refresh

Надіслати
На попередню сторінку