Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
http://roundup.ua/products/kharnes
Фасування 10 л
Ціна від 149.00 Грн/л (5.51 USD/л) до 149.00 Грн/л (5.51 USD/л)
пропозиції (1)

Біфоліар Екстра Кальцій (Ca)

Група: Добриво
Препаративна форма: КC

Термін реєстрації: 31.12.2016
Діюча речовина та її вміст Концентрація
B 0,070
CaO 21
Cu 0,056
Fe 0,070
MgO 2,8
Mn 0,140
Mo 0,014
N 14
Zn 0,028
Органічні речовини 3
Норма витрати препарату,(г,кг,л/га,м2,т) Культура, об’єкт, що обробляється Об’єкт, проти якого обробляється Спосіб, час обробок, обмеження Термін останньої обробки Макс. кратність обробок
4-5 1-3
3-6 1-3
2-5 1-3

Ca Біфоліар Екстра Кальцій

Висококонцентроване універсальне мікродобриво, з підвищеним складом Кальцію, азоту, та інших елементів, для застосування, шляхом позакореневого підживлення, у інтенсивних технологіях вирощування овочевих та ягідних культур, винограді та плодових, та інших сільськогосподарських культур, збільшуючи строки зберігання та товарний вид продукції.


Швидко забезпечує рослини кальцієм, що збільшує строки зберігання та покращує товарний вигляд овочів та фруктів. Забезпечує зниження втрат урожаю плодів, що можуть бути спричинені хворобами (парша, мозаїка та інші).

Добривоновітньої генерації, з покращеними властивостями, що виготовлене за нанотехнологіями, з подвійною хелатизацією EDTA, що містить високу концентрацію мікроелементів в оптимальному співвідношенні.

Містить  амінокислоти та органічні добавки, поверхнево-активні речовини, зволожувачі та речовини, що перешкоджають випаровуванню та вимиванню мікроелементів з рослини.


Інноваційна система активації та синергізму спонукає рослини значно ефективніше поглинати та засвоювати NPK з ґрунту, значно прискорює обмін речовин, що дає змогу отримувати максимальні урожаї найвищої якості.

Ефект медичного щеплення значно підвищує імунітет рослин, протистояння стресовим ситуаціям (заморозки, посуха, дія пестицидів), та хворобам.

Дивіться також
Нравится

Коментарі

відгуки0
Ваше ім’я:
Коментар:
Security code
Refresh

Надіслати
На попередню сторінку