Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
http://roundup.ua/products/kharnes
Фасування 10 л
Ціна від 199.66 Грн/л (7.39 USD/л) до 199.66 Грн/л (7.39 USD/л)
пропозиції (1)

Біфоліар Екстра Мідь (Cu)

Група: Добриво
Препаративна форма: КС

Термін реєстрації: 31.12.2016
Діюча речовина та її вміст Концентрація
Cu 6,75
K2O 6
Mn 0,675
N 8
SO3 2
Zn 0,675
Органічні речовини 3
Норма витрати препарату,(г,кг,л/га,м2,т) Культура, об’єкт, що обробляється Об’єкт, проти якого обробляється Спосіб, час обробок, обмеження Термін останньої обробки Макс. кратність обробок
0,5-0,75 1-3
0,5 1-3
0,5 1-3
0,5 1-3
0,5 1-3

Cu Біфоліар Екстра Мідь

Максимально концентроване універсальне мікродобриво, з підвищеним складом азоту, міді цинку, марганцю та сірки, для застосування, шляхом позакореневого підживлення, у інтенсивних технологіях вирощування зернових (пшениця, ячмінь, овес, жито, тритікале) колосових, та інших сільськогосподарських культур.

Забезпечує отримання максимального урожаю і вміст білку в зерні, завдяки ефективній дії всіх видів елементів живлення та активізації процесів росту та розвитку рослин.

Добриво новітньої генерації, з покращеними властивостями, що виготовлене за нанотехнологіями, з подвійною хелатизацією EDTA, що містить високу концентрацію азоту та мікроелементів в оптимальному співвідношенні.

Містить  амінокислоти та органічні добавки, поверхнево-активні речовини, зволожувачі та речовини, що перешкоджають випаровуванню та вимиванню мікроелементів з рослини.

Інноваційна система активації та синергізму спонукає рослини значно ефективніше поглинати та засвоювати NPK з ґрунту, значно прискорює обмін речовин, що дає змогу отримувати максимальні урожаї найвищої якості.

Ефект медичного щеплення значно підвищує імунітет рослин, протистояння стресовим ситуаціям (заморозки, посуха, дія пестицидів), та хворобам. 

Дивіться також
Нравится

Коментарі

відгуки0
Ваше ім’я:
Коментар:
Security code
Refresh

Надіслати
На попередню сторінку