Джин - Препарат для боротьби зі шкідниками запасів - Альфа-Хімгруп, ЗАТ Юнісіті Ентерпрайсіс Л. П. - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Фасування 1 кг
Ціна від 292.63 Грн/кг (10.83 USD/кг) до 292.63 Грн/кг (10.83 USD/кг)
пропозиції (1)

Джин

Група: Препарат для боротьби зі шкідниками запасів
Препаративна форма: ТБ

Термін реєстрації: 31.12.2016
Діюча речовина та її вміст Концентрація
Фосфід алюмінію 560 г/кг
Норма витрати препарату,(г,кг,л/га,м2,т) Культура, об’єкт, що обробляється Об’єкт, проти якого обробляється Спосіб, час обробок, обмеження Термін останньої обробки Макс. кратність обробок
6-9 г/т
Допуск людей та завантаження складських приміщень - після повного провітрювання (7 діб) та вмісту фосфороводню не більше ГДК у повітрі робочої зони. Реалізація зерна - через 20 діб після фумігації за наявності залишків фосфороводню не вище МДР
1

kpfenaod Призначення

Фумігант для знищення шкідників запасів у різних стадіях розвитку

Переваги

•    Ефективний проти всіх видів шкідників (у тому числі карантинних).
•    Надзвичайно простий у використанні.
•    Швидка дія на шкідників у всіх фазах розвитку, а також на гризунів.
•    Застосовується для обробки продовольчого, фуражного, насіннєвого зерна як насипом, так і затареного в мішки.
•    Низька норма витрати.
•    Не впливає на схожість і якісні показники зерна і продуктів.

Механізм дії

Діюча речовина Джину, фосфід алюмінію, під час контакту з атмосферним повітрям розкладається на фосфористий водень (РН3), вуглекислий газ (СО2) з виділенням аміаку (NH3). Швидкість проходження реакції залежить від наявності вологи в повітрі і його температури. При вологості повітря 60% і температурі +20°C - 50% газу виділяється протягом 24 годин. Максимальний ефект від фумігації досягається через 60-72 години. Газ фосфін порушує процеси метаболізму і блокує надходження кисню до організму, викликаючи параліч нервової системи і повну загибель шкідників.

Властивості

Джин забезпечує швидку дію на шкідників, яка залежить від концентрації газу фосфіну в повітрі. Повна загибель наступає при досягненні концентрації газу, на час експозиції, при відкритій формі шкідливості - не менше 7 г/год/м3 та 25 г/год/м3 - при прихованій.

Загальні рекомендації

Препарат можна розкладати як вручну, так і за допомогою дозаторів таблеток. У зерно, що зберігається насипом, таблетки вносяться спеціальним зондом. Невеликі партії зерна й інших продуктів при висоті бурта до 2,5 м накривають плівкою, яку закріплюють на каркасі висотою 50 см, щоб між зерном і плівкою залишався вільний доступ повітря. Не застосовувати сумісно з іншими препаратами та відразу після обробки приміщень засобами з використанням великої кількості рідини. Прямий контакт препарату Джин з великою кількістю води викликає самозаймання. Забороняється доступ дітям та персоналу, що не пройшов інструктаж. Не відкривати фляги, за винятком випадків безпосереднього використання. Забороняється зберігання у пошкодженій тарі.

Забороняється фумігація об'єктів на відстані менше 200 м від житлових і 100 м - від виробничих приміщень; за температури повітря (ззовні й всередині приміщення) нижче +10°С і понад +35°С та швидкості руху повітря понад 7 м/с. Фумігація дозволяється тільки спеціально навченим і забезпеченим засобами індивідуального захисту бригадам у складі не менше 3-х працюючих. Категорично забороняється проводити фумігацію поодинці. Після закінчення експозиції приміщення дегазують за допомогою активного провітрювання, а при відсутності вентиляції - пасивного. Дотримання регламентів за виконання фумігації обов'язкове.

Дивіться також

Коментарі

відгуки0
Ваше ім’я:
Коментар:
Security code
Refresh

Надіслати
На попередню сторінку