Бейо Україна - Агропортал
Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
до списку компаній

Бейо Україна , ТОВ

Область: м Київ
Місто: Київ
Адреса: 02002 Київ, вул. М. Раскової, 21, офіс 906
Тел.: 501-09-99
Факс: 501-09-99
E-mail: info@bejo.ua
Сайт: http://www.bejo.ua/
Залишити відгук

Є представництва в областях:

Київська
ТОВ «Бейо Україна» пропонує найкраще насіння овочевих культур відомої європейської компанії Бейо Заден Б.В. – широкий асортимент гібридів білокачанної капусти, моркви, цибулі, столового буряку та ін. Оптовий продаж насіння, консультації найкращих фахівців в галузі овочівництва з технологій вирощування.

Від потреб ринка до найкращих сортів та гібридів

Перетворення потреб ринку на сорти та гібриди овочів з унікальними характеристиками, придатними для широкого діапазону кліматичних зон, ринків і цільових груп підводить підсумок основної діяльності Бейо.

Асортимент голландської фірми Бейо Заден (Bejo Zaden B.V.) містить більше ніж 800 гібридів і сортів, представляючи при цьому, близько 45 різних овочевих культур. Нові гібриди повинні відповідати теперішнім і майбутнім тенденціям  ринку,  вимогам переробної промисловості,  трейдерів і споживачів.  Всі зусилля Бейо спрямовані на поліпшення якості продукції і сфокусовані на побажаннях кожної з ланок в харчовому ланцюзі.
Для отримання гарних результатів і позитивного досвіду роботи з сортами Бейо, необхідний правильний вибір того або іншого гібриду, який якнайкраще відповідає кліматичній специфіці регіону та потребам ринку. Ми раді надати консультації і поділитися своїми знаннями і досвідом. Будь ласка, звертайтеся до нас або інших
  компанiй Бейо у вашому регіоні за детальною інформацією про сорти/гібриди фірми Бейо Заден.

Коментарі

  • Pesticidov
  • Facebook
  • Google+
відгуки 0
Ваше ім’я:
Коментар:
Security code
Refresh

Надіслати