"Агроскоп Україна" - Агропортал
Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
до списку компаній

"Агроскоп Україна" , ТОВ

Область: м Київ
Місто: Київ
Адреса: Україна, 03022, вул.Васильківська 34 , корп. Г
Тел.: 044 494 36 60
Факс: 044 494 43 12
E-mail: post@agroscop.com.ua
Сайт: http://agroscop.com.ua/
Залишити відгук

Є представництва в областях:

Київська

Компанія "Агроскоп Україна" вийшла на аграрний ринок України у жовтні 2002 році як дистрибутор засобів захисту рослин та насіння cільськогосподарських культур від провідних світових виробників (  LimagrainKiskunSaatbau LinzSesVanderhaveBayerCropScienceBASFDuPontPioneerMonsantoSyngenta та ін.   ) та з тих пір впевнено розвивається в якості однієї з ведучих компаній галузі з всеукраїнським охопленням.

На сьогоднішний день ТОВ «Агроскоп Україна»  - один з найбільш успішних, професійних і динамічних імпортерів та дистрибуторів засобів захисту рослин, насіння та систем живлення рослин в Україні.

Компанія визнається фермерами як досвідчений та надійний партнер з доброю репутацією. Відзначена багатьма партнерами за свій вклад у покращення економічної ефективності сільськогосподарських культур

ТОВ "Агроскоп Україна" надає фермерам підтримку у виробництві та прийнятті маркетингових рішень, використовуючи продукти аграрного інтелекту та супроводжуючи поставку наданням технологічних консультацій партнерам протягом всього періоду вирощування врожаю.

Продуктовий пакет компанії «Агроскоп Україна» включає високорентабельні сільськогосподарські культури: ярий та озимий ріпак, кукурудза, соняшник, цукровий буряк, соя,  зернові, а також  засоби захисту рослин, позакореневі підживлення, мікродобрива та стимулятори росту.

Коментарі

  • Pesticidov
  • Facebook
  • Google+
відгуки 2
  • Віталій Сергійович 25.11.2014
    Запрошуємо на спеціальне навчання з питань перевезення небезпечних вантажів працівників Вашого підприємства (www.adr.ho.ua).
  • sf 27.03.2014
    хм...
Ваше ім’я:
Коментар:
Security code
Refresh

Надіслати