Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
http://roundup.ua/products/kharnes
до списку компаній

Агробонус, ТОВ

Місто: Київ
Тел.: +38 (044) 501 76 25
E-mail: office@agrobonus.com
Сайт: http://agrobonus.com/
Залишити відгук

Є представництва в областях:

Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська

 Компанія «АГРОБОНУС» створена з метою комплексного обслуговування підприємств агропромислового комплексу. В роботі керується новітніми технологіями та науковим підходом підвищення ефективності аграрного бізнесу

       ТОВ "АГРОБОНУС" є дистриб'ютором компаній всесвітньо відомих виробників високоякісного насіння сільськогосподарських культур: «Піонер Хай-Бред-Інтернешенл, Інк.», «Сингента», «Євраліс Семенс», «Маїсадур Семенс», «Монсанто».

       Більшість нових, перспективних гібридів цих компаній в 2009 році мали значне перевищення основних показників, в порівнянні з національними стандартами України.

«АГРОБОНУС» також займається реалізацією:

• хімічних засобів захисту рослин провідних світових лідерів: «BASF», «Bayer», «Сингента», «Монсанто»

• мінеральних добрив.

         Ми продаємо кращі продукти на ринку. Ми чесно і дбайливо ставимося до наших співробітників, діловим партнерам і клієнтам. Ми рекламуємо наші товари, використовуючи виключно достовірну інформацію. Ми даємо нашим клієнтам корисні рекомендації, щоб допомогти їм одержати максимальний прибуток від наших продуктів.

Нравится

Коментарі

  • Pesticidov
  • Facebook
  • Google+
відгуки 0
Ваше ім’я:
Коментар:
Security code
Refresh

Надіслати