Науково-виробнича компанія ОРГАНІК ГРУП» - Агропортал
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
до списку компаній

Науково-виробнича компанія ОРГАНІК ГРУП», ТОВ

Область: Рівненська область
Місто: Рівне
Адреса: Курчатова 36-а
Тел.: 0687586121
0687586121
Факс: -
E-mail: organicgroupcompany@gmail.com
Сайт: http://www.organic-group.com.ua
Залишити відгук

Є представництва в областях:

Рівненська

ТОВ «НВК ОРГАНІК ГРУП» - це український виробник натуральних органічних препаратів для різних галузей народного господарства.

Для сільського господарства ми пропонуємо натуральний органічний активатор родючості та росту рослин під торговою маркою ЕКСТРА ПЛЮС.

ЕКСТРА ПЛЮС – це концентрат гумінових та фульвових кислот виготовлений із екологічно чистого екстракту бурого вугілля з застосуванням сучасних інноваційних технологій.

Препарат розроблений спільно з фахівцями польської фірми THE Sp.zo.o., які є виробниками натурального органічного стимулятору росту рослин TOTALHUMUS, що є лідером в своєму сегменті в світі.

ЕКСТРА ПЛЮС  за якісними показниками та ціною спеціально адаптований для ринку України.

Перевагами нашого продукту серед інших подібних продуктів на ринку України є те, що:

-         Концентрат на 100% є натуральним органічним продуктом без застосування хімічних синтетичних та штучних компонентів;

-         Препарат не містить в собі патогенних мікроорганізмів, вірусів, яєць паразитів та шкідників;

-         Продукт містить в собі весь комплекс мінералів, мікроелементів, амінокислот та вітамінів, що містяться в бурому вугіллі;

-         Концентрат є надзвичайно економічно вигідним: на одну обробку одного гектару площі використовується 200 мл концентрату, що в грошовому еквіваленті дорівнює 40 грн з ПДВ!

Концентрат застосовують для передпосівної обробки насіння та висадкового матеріалу; під час весняної культивації ґрунту; для кореневого та листового підживлення рослин в період вегетації; для рекультивації поживних залишків; після повеней, пожеж та інших природних катаклізмів.

Застосування концентрату гумінових та фульвових кислот ЕКСТРА ПЛЮС – це запорука відновлення та підвищення родючості ґрунту , це суттєвий приріст врожайності, це гарантія отримання еколологічно чистої продукції високої якості та заощадження Ваших коштів!

Дилерам та оптовим покупцям – знижки!!!!

Більш детальну інформацію можна побачити http://www.organic-group.com.ua

або https://www.facebook.com/profile.php?id=100020438199310

В разі зацікавленості продуктом нашої фірми просимо зв’язатися з нами за допомогою електронної поштиorganicgroupcompany@gmail.com або по телефону   068 758 61 21

 З повагою керівник комерційного відділу  Мосійчук Віктор

Коментарі

  • Pesticidov
  • Facebook
  • Google+
відгуки 0
Ваше ім’я:
Коментар:
Security code
Refresh

Надіслати