ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ СЕЛЕКЦІЇ (ВНІС) - Агропортал
Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
до списку компаній

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ СЕЛЕКЦІЇ (ВНІС), ТОВ

Місто: Київ
Адреса: вул. Васильківська 30
Тел.: (044) 259-7215
(067) 238-6011
Факс: (044) 500-5537
E-mail: info@vnis.com.ua
Сайт: http://vnis.com.ua/
Залишити відгук

Є представництва в областях:

Київська

Інститут спеціалізується на розробці наукоємних технологій селекції цукрових та кормових буряків, що базуються на новітніх винаходах, 50 з яких підтверджено авторськими свідоцтвами. На їх основі вже створено 14 гібридів цукрових та 3 гібрида кормових буряків. Використання розроблених технологій в селекції інших культур дало змогу створити гібриди кукурудзи та соняшнику, які внесено до Реєстру сортів рослин України.

Інститут виконує селекційну роботу за договорами Державного замовлення.

Велика увага приділяється створенню нових технологій та схем насінництва сортів та гібридів спрямованих на підвищення ефективності насінницької роботи.

Наукова робота знайшла свою реалізацію у районованих гібридах соняшнику УКРАЇНСЬКИЙ F1, УКРАЇНСЬКИЙ СКОРОСТИГЛИЙ, УКРАЇНСЬКЕ СОНЕЧКО, з 2007 року районовано 2 нові гібриди соняшнику ЗАГРАВА та СОНЯЧНИЙ НАСТРІЙ. Інститутом районовані гібриди цукрових буряків Аватар, Авторитетний, Аррата, Арій 1, Адастра, Аббатіса, Кубанський ЧС 36, Уладівський ЧС 35, РАМГРАН (районовано в Росії), сорти ярого ріпаку Айдар, Добробут, ВНІС 100, сої Святкова та інші

Вирощування насіння здійснюється під пильним контролем спеціалістів Інституту в насінницьких господарствах, які мають сильну технічну базу та забезпечують високий рівень агротехніки.

Пропонуємо насіння соняшнику, кукурудзи, цукрових та кормових буряків, озимої пшениці, ярого ріпаку та інших культур. Насіння сортів та гібридів Ви маєте змогу придбати через дилерську мережу або безпосередньо в Інституті.

Коментарі

  • Pesticidov
  • Facebook
  • Google+
відгуки 0
Ваше ім’я:
Коментар:
Security code
Refresh

Надіслати