Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
до списку компаній

АгроРось, ТОВ

Область: Черкаська область
Місто: Корсунь-Шевченківський
Адреса: вул.Шевченка, 39
Тел.: (04735) 2-58-44
(04735) 2-58-55
E-mail: office@agroros.com.ua
Сайт: http://www.agroros.com.ua/
Залишити відгук

Є представництва в областях:

Черкаська

 Товариство з обмеженою відповідальністю “АгроРось” розпочало свою діяльність в 1994 році і за час свого існування зайняло одне з провідних місць на українському ринку засобів хімічного захисту рослин, насіння сільськогосподарських культур та сільськогосподарської техніки.

   Головний офіс компанії знаходиться в древньому місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області, що фактично в центрі України. Це дозволяє мати ділові контакти майже з усіма областями нашої держави.

   Введення в дію в 1998 році найсучаснішого митно-ліцензійного складу відкритого типу дозволило ТОВ “АгроРось” стати одним з основних дистриб’юторів таких відомих виробників засобів захисту рослин як “Сингента” (Швейцарія), “БАСФ” (Німеччина), “Байєр КропСайєнсес” (Німеччина), ФМСі (США), “Дюпон” (США), “Кемтура” (Великобританія), “Кемінова“ (Данія), “Аріста” (Японія), “Нуфарм” (Австрія) та інших.

   Тісна співпраця по реалізації та виробництву високоврожайного посівного матеріалу злакових, технічних та олійних культур пов’язує підприємство з “Лембке”, ”Сингента”, ”Піонер”, ”Монсанто”, ”Лімагрейн”, ”Заатен Уніон”, ”Євраліс”, ”Коссад Сіменс”.

    ТОВ “АгроРось” має можливість запропонувати сільгоспвиробникам для придбання польові обприскувачі, протруювальні машини та великий спектр мінеральних добрив.

Нравится

Коментарі

  • Pesticidov
  • Facebook
  • Google+
відгуки 0
Ваше ім’я:
Коментар:
Security code
Refresh

Надіслати