Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Область: Житомирська область
Місто: Житомир
Адреса: вул. Авіаторів, 9
Тел.: +38 0412 429178
+38 (067) 410-31-00
Факс: +38 0412 429081
E-mail: adler77@meta.ua
Сайт: http://adler.zt.ua/
Залишити відгук

Є представництва в областях:

Вінницька, Житомирська, Київська

ПП Адлєр здійснює свою діяльність у сфері торгівлі ЗЗР, насіння с/г культур, мікродобрив, сільськогосподарської техніки, цукру, а також надання логістичних послуг.

Компанія працює на українському ринку з 2008 року. Серед клієнтів нашої фірми – як найбільш міцні, відомі на всю країну господарства регіону, так і дрібні фермерські господарства.

Основна стратегія підприємства – забезпечення с/г виробників якісною, надійною продукцією, надання кваліфікованої консультативної допомоги та розвиток партнерських відносин.

ПП Адлєр є офіційним дистриб’ютором та сертифікованим дилером відомих світових компаній: DuPont, Pioneer, Syngenta, Arista, Monsanto, Nufarm, Bayer, Terra Vita, BASF, Strom.

ПП Адлєр розташоване в м. Житомир, має в розпорядженні склад с/г продукції площею 2000 м2 , склад ЗЗР, насіння площею 700 м2, ремонтну майстерню. На сьогоднішній день наше підприємство активно працює на ринку вантажних перевезень. Автопарк: DAF 430 -– 4 шт, Volvo 420 – - 1 шт, Hyundai HD 78, також напівпричепи, рефрижератори та самосвали. Основний принцип нашої роботи – це комплексний підхід в відносинах з нашими клієнтами. Наша команда кваліфікованих фахівців завжди готова допомогти вирішити проблеми сільгоспвиробника в розробці систем захисту культур, в оптимізації підбору насіння і засобів захисту рослин, в придбанні с/г техніки та запасних частин, в наданні грамотної технічної підтримки.

Ми завжди відкриті і доступні для кожного клієнта!

Нравится

Коментарі

  • Pesticidov
  • Facebook
  • Google+
відгуки 0
Ваше ім’я:
Коментар:
Security code
Refresh

Надіслати