Агрофармахім - Агропортал
Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
http://www.agro.basf.ua/uk/Products/Product-search/Акріс®.html
до списку компаній

Агрофармахім, ТОВ

Область: Дніпропетровська область
Місто: Дніпропетровськ
Адреса: Україна 49098, м.Дніпропетровськ, пров. Білостоцького, 12а
Тел.: +38 (056) 760 03 98
Факс: +38 (0562) 35 10 47
E-mail: info@afh.com.ua
Сайт: http://afh.com.ua/
Залишити відгук

Є представництва в областях:

Автономна Республіка Крим, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська

Компанія Агрофармахім створена в 1997 році і на даний час входить в групу лідируючих офіційних дистриб'юторів на Україні всіх відомих світових виробників оригінальних препаратів для захисту рослин (Монсанто, Дау АгроСайенсіс, Байєр Кропсаєнс, БАСФ, Дюпон, Сингента, Кемптура та ін.) гарантія якості яких уже багато років підтверджується сільгоспвиробниками всього світу.

Одним з приоритетних напрямків діяльності компанії являється насіннєвий бізнес який представлений насінням кукурудзи, ріпаку, соняшника від ведучих світових компаній (Монсанто, Сингента, Лімагрейн, RАРS GbR. та інші).

Компанія має ексклюзивне право на продаж насіння сої канадської компанії „Прогрейн" і гороху німецької та голландської селекції Сантана і Міленіум. ТОВ „Агрофармахім" має 14 філій переважно в центральній та південно-східній Україні, в тому числі і АР Крим. Центральний офіс і спеціалізовані склади знаходяться в м. Дніпропетровськ.

Компанія має більше 1 тисячі клієнтів по всій території України, в тому числі корпорація Агро-Союз, група компаній Авіас-2000, „Олімпекс-Агро", ТОВ „Продексім, ЛТД" і ТОВ „Агропродукт" (м. Херсон), ПП АПК „Рис-Холдинг" (м. Севастополь), СФГ „Роксолана" (Кіровоградська обл.), ТОВ СП „Нібулон" (м. Миколаїв) та інші.

 

Коментарі

  • Pesticidov
  • Facebook
  • Google+
відгуки 0
Ваше ім’я:
Коментар:
Security code
Refresh

Надіслати