Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
до списку компаній

VITAGRO, Компанія

Область: Хмельницька область
Місто: Волочиськ
Адреса: 31200, Хмельницька область, місто Волочиськ, вулиця Котовского, 7.
Тел.: +380 3845 4 00 26
067 384 01 17
Факс: +380 3845 4 00 26
E-mail: office@vitagro.net
Сайт: http://vitagro.net/
Залишити відгук

Є представництва в областях:

Хмельницька

Головною запорукою успіху Групи компаній VITAGRO є її унікальне географічне розташування. Адже Хмельниччина, завдяки своїм стабільним кліматичним умовам, має одні з кращих земель на Україні. Про це свідчить той факт, що в 2010 році саме Хмельницька область зайняла перше місце по урожайності в Україні.

Сьогодні Група компаній VITAGRO має в своєму користуванні 40 тис. гектарів землі у Волочиському, Городоцькому, Кам’янець-Подільському, Хмельницькому, Чемеровецькому, Ярмолинецькому районах Хмельницької області та Борщівському районі Тернопільської області.

Керівництво компанії добре розуміє, що ефективне ведення сільського господарства в сучасних умовах потребує своєчасного впровадження нових технологій і підходів до ведення бізнесу.

Агрохолдинг постійно оновлює матеріально-технічну базу та технічний парк - щороку інвестуються ресурси в придбання сучасної сільськогосподарської техніки провідних світових виробників, яка в умовах зростання вартості паливно-мастильних матеріалів дає можливість економити витрати на виконання сільськогосподарських робіт, водночас, забезпечуючи комфортом тих, хто її обслуговує.

Поряд з вирощуванням і переробкою сільськогосподарської продукції Група компаній VITAGRO активно займається розвитком тваринництва, садівництва та овочівництва.

Група компаній VITAGRO відома далеко за межами Поділля. У 12 областях України здійснюється дистрибуція засобів захисту рослин, насіння, мікродобрив, сільськогосподарської техніки та запчастин до неї.


Нравится

Коментарі

 • Pesticidov
 • Facebook
 • Google+
відгуки 0
Ваше ім’я:
Коментар:
Security code
Refresh

Надіслати


 • 14 квітня 2013 У планах компанії будівництво сучасного насіннєвого заводу
  Власний насіннєвий завод один із пріоритетів Групи компаній «VITAGRO». Левова частка майбутнього врожаю залежить саме від якісних характеристик насіння, переконані в компанії. На підприємстві будуть закладені спеціальні ділянки, на яких вирощуватимуть  висококласне зерно. Насіннєвий завод – це серйозний крок уперед, це новий рівень у забезпеченні власних потреб, а також колег насіннєвим матеріалом. У стратегічних планах компанії збудувати такий завод у найближчий період.    

  Планується, що тут відбуватиметься очистка, калібрування, протруювання та фасування насіння зернових, круп’яних та бобових культур. На заводі вироблятиметься високоякісне насіння класу «еліта», 1-3-ої репродукцій. 

  «Для Групи компаній «VITAGRO» зведення власного насіннєвого заводу – стратегічно-важлива подія. Адже якісне насіння один із основних чинників, що впливає на врожайність сільськогосподарських культур. За нашими оцінками, сучасні технології, які будуть впровадженні на виробництві дозволять збільшити врожайність усіх груп культур на 10-15%. Таким чином ми зможемо повністю контролювати якість насіннєвого матеріалу. Насіннєвий завод дозволить повною мірою покрити внутрішні потреби компанії, а також запропонувати ринку високоякісний насіннєвий матеріал, максимально адаптований для вирощування в Україні», – наголошує генеральний директор компанії Петро Лабазюк. 

  Кожен технологічний процес проходитиме під пильним контролем. Для цього агрономи та технологи пройдуть відповідне навчання. Нині визначена технологія майбутнього виробництва, яка дозволить виробляти насіннєвий матеріал високоврожайних сортів світової якості. Процес виробництва буде повністю автоматизований.