Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Новини компаній

 • AgroGeneration оптимізує парк сільгосптехніки

  Компанія AgroGeneration у 2017 році провела велику програму з оновлення парку сільгосптехніки, після чого розпочала процес його активної оптимізації.

  Про це повідомила старший менеджер з постачання AgroGeneration Антоніна Герета.

  Детальніше
 • UKRAVIT розробила препарат для контролю бур’янів у посівах соняшнику

  Для повноцінного знищення бур’янів з потужним восковим нальотом «UKRAVIT» розробила препарат Генезис, РК (імазамокс, 33 г/л + імазапір, 15 г/д) із новітньою формуляцією. Він здатний швидко проникати навіть крізь найщільніший восковий наліт і контролювати надзвичайно широкий спектр бур’янів у посівах соняшнику, стійкого до імідазолінонів. Про це повідомив керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець.

  Детальніше
 • Український виробник мікродобрив збудує завод на Кіпрі та в Латвії

  Компанія 5 Element (Херсонська область), виробник мінеральних мікродобрив для ґрунту, планує збудувати завод у Латвії.

  Інвестиції в проект становлять 100-120 тис. євро, повідомив генеральний директор компанії Володимир Білий.

  За його словами, уже відбулись перші переговори з компанією Biodinamik про спільне будівництво заводу з виробництва препаратів 5 Element у Латвії в 2020 році.
  Завдяки будівництву цього заводу добрива постачатимуться в Білорусь, Нідерланди, Швецію та країни Балтії.

  Детальніше
 • «ПроКредитБанк» купує активи «РОСТОК-ХОЛДИНГУ» на Сумщині

  Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив «ПроКредитБанк» придбати активи у вигляді єдиного майнового комплексу, що належать ТОВ «Шалигинський» в Сумській області.

  Про це йдеться в повідомленні АМКУ.

  Детальніше
 • USDA збільшило прогноз експорту української кукурудзи

  Міністерство сільського господарства США (USDA) підвищило прогноз експорту кукурудза з України в 2018/19 МР на 0,5 млн т — до 29,5 млн т.

  Детальніше
 • LNZ Group придбала нову сільгосптехніку

  Компанія LNZ Group расширила парк сільгосптехніки новини тракторами.

  Зокрема, придбано 10 тракторів Fendt 1038 Vario і п'ять Fendt 724 Vario, повідомив головний інженер LNZ Group Іван Левченко.

  Детальніше
 • Grain Alliance впроваджує диференційне внесення добрив

  Компанія Grain Alliance (Баришівська зернова компанія) розпочала впровадження диференційного внесення мінеральних добрив.

  Наразі у компанії на 65% полів вже складено електронні картограми, повідомили в компанії.

  Детальніше
 • В Cargill призначили нового главу сільгоспдепартаменту

  Департамент сільського господарства компанії Cargill з 1 червня 2019 року очолить Джо Стоун (Joe Stone).

  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Детальніше
 • Cygnet вкладе в модернізацію цукрового заводу $480 тис.

  Компанія Cygnet проведе модернізацію обладнання в Житомирській області вартістю близько $480 тис.

  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Так, у 2019 році планується заміна вакуум-апаратів ІІІ продукту, за рахунок обладнання від українського виробника – компанії «ТМА».

  Детальніше
 • «Астарта» вже посіяла половину цукрових буряків

  Станом на 3 квітня агрофірми компанії «Астарта» вже посіяли 18 тис. га цукрових буряків, або 50% від плану. У західних областях також розпочалася сівба соняшника, яким наразі засіяно 2 тис. га.

  Про це повіомляє прес-служба компанії.

  Детальніше
 • МХП має намір збільшити земельний банк до 500 тис. га

  Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) до 2022 року планує завершити будівництво другої черги Вінницької птахофабрики потужністю 260 тис. тонн.

  Детальніше
 • «Мрія» виділила мільйон гривень на створення кооперативів пасічників

  Агрохолдинг «Мрія» активно підтримує кооперацію пасічників. Наразі за підтримки компанії було створено 11 кооперативів пасічників, на які «Мрія» виділила 1 мільйон гривень.

  Детальніше
 • Експерти порадили обирати багатокомпонентні гербіциди

  Захищати посіви необхідно розпочинати якомога раніше. Адже в період проростання культурних рослин поле має бути чистим від бур’янів. Повідомляє прес-служба UKRAVIT.

  Детальніше
 • UKRAVIT модернізує своє виробництво

  Задля модернізації виробництва 27 березня березня «Завод UKRAVIT» відвідала делегація представництва NETZSCH. Компанія «UKRAVIT» отримає можливість виробляти новітні препарати для ринку, що не мають аналогів. І ці можливості нададуть потужності для реалізації інноваційних ідей у виробництві. Про це повідомила прес-служба UKRAVIT.

  Детальніше
 • Grain Alliance впроваджує диференціальне внесення міндобрив

  Grain Alliance («Баришівська зернова компанія») впроваджує диференціальне внесення мінеральних добрив.

  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Детальніше
 • Аграрний підрозділ Bayer в Україні очолить Франк Хатке

  Франка Хатке призначено керівником об'єднаного аграрного підрозділу Bayer в Україні з 1 квітня.

  Про це повідомили у Bayer.

  До складу об'єднаного підрозділу увійдуть працівники підрозділу Crop Science компанії Bayer та працівники компанії Monsanto в Україні. 

  Франк Хатке до цього був керівником регіонального маркетингу компанії Bayer у країнах Центральної та Східної Європи та має понад 25 років досвіду на різних посадах у сфері  маркетингу та продажах в галузі сільського господарства. 

  Детальніше
 • ALFA Smart Agro відкрила новий логістичний комплекс

  В Білій Церкві розпочав роботу новий логістичний комплекс ALFA Smart Agro класу А для зберігання засобів захисту рослин. Він оснащений інноваційним обладнанням і є універсальним центром, що забезпечує зразкове зберігання засобів захисту рослин. Сума інвестицій у будівництво логістичного комплексу ALFA Smart Agro склала понад 80 млн грн.

  Детальніше
 • «Кернел» проводить супутниковий моніторинг всіх своїх земель

  Компанія «Кернел» на 100% своїх земель проводить моніторинг за допомогою супутникових знімків, коптеров, а також IT-інструментів, з якими працюють агрономи безпосередньо в полях.

  Детальніше
 • Арніка відправить до Японії першу партію органічної кукурудзи

  У 2019 р агропромислова група «Арніка» відправить першу партію органічної кукурудзи в Японію.

  Про це розповіла керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності компанії «Арніка» Вікторія Васильченко в ході III Міжнародного Конгресу «Органічна Україна 2019».

  Детальніше
 • Відкрито справу про банкрутство «Імперії-Агро»

  Згідно з даними Реєстру судових рішень, за позовом «Агротрейд Україна ЛТД» у суді відкрито справу про банкрутство компанії «Імперія-Агро».

  Детальніше
 • Сєверодонецький «Азот» відновив виробництво аміачної селітри

  ПАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот» (Луганська обл.), Яке входить в Group DF, відновило виробництво аміачної селітри. Про це повідомляє ІА «Інфоіндустрія».

  Детальніше
 • «НІБУЛОН» перевалив рекордні 4 млн тонн сільгосппродукції

  Компанія «НІБУЛОН» за вісім місяців сезону заготовив понад 4 млн тонн сільгосппродукції, що є абсолютним рекордом за всі роки її діяльності.

  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Детальніше
 • BASF випускатиме фунгіциди на основі Revysol® у Європі

  Лімбурґергоф, Німеччина –У своїй діяльності аграрії стикаються з багатьма викликами задля прибутковості свого бізнесу.  Одним з них є невелика кількість препаратів, які здатні вирішити проблему збільшення резистентності.  Дефіцит таких препаратів обумовлений більш ускладненими регуляторними процесами  та складністю пошуку нових діючих речовин.

  Нова фунгіцидна інновація Revysol® компанії BASF – це перший ізопропанол-азол на світовому ринку. Його реєстрація у Європі стане важливим етапом: він дасть аграріям у Європі та по всьому світу новий, високоефективний інструмент для вирішення проблем резистентності та для оптимізації виробничих процесів.

  Детальніше
 • «Сварог Вест Груп» розпочала весняно-польові роботи

  З метою забезпечення високих кількісних та якісних показників врожайності «Сварог Вест Груп» проводить роботи з підживлення посівів озимих культур.

  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Детальніше
 • Цьогоріч BASF інвестує у дослідження близько 900 млн євро

  Компанія BASF значно розширила власне портфоліо рішень для сільського господарства, і вже до 2028 ці інновації з’являться на світових ринках. За прогнозами, максимальна сума продажів становитиме понад 6 млрд євро. Інноваційне портфоліо складається з широкої лінійки хімічних та біологічних засобів захисту рослин, насіння, а також цифрових рішень. Це сприятиме подальшому зміцненню лідерства компанії в розвитку інноваційного та сталого сільського господарства.

  Інноваційне портфоліо BASF базується на постійних інвестиціях у дослідження та розробки, інтеграції придбаних бізнесів та стратегічних партнерствах. У 2019 році BASF планує інвестувати близько 900 млн євро у наукові дослідження для розробки першокласних сільськогосподарських рішень.

  Детальніше