Новини компаній - Сторінка 1

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Новини компаній

 • «Білоруськалій» бере у ЄАБР кредит на 400 млн доларів

  Відбулося підписання двох кредитних договорів між Євразійським банком розвитку (ЄАБР) і ВАТ «Білоруськалій» з метою фінансування оборотного капіталу та інвестиційної програми ВАТ «Білоруськалій» на суму 400 млн доларів США.

  Сума враховує раніше надане фінансування в рамках підписаної в травні 2019 року кредитної угоди на 100 млн доларів США.

  Кошти будуть спрямовані на збільшення виробництва калійних добрив, в тому числі промислову розробку Петриківського родовища калійних солей з будівництвом і введенням в експлуатацію в 2021 році гірничо-збагачувального комбінату в Гомельській області потужністю не менше 1,5 млн тонн хлориду калію в рік, а також на будівництво Дарасінского рудника в Солігорському районі Мінської області.

  Детальніше
 • «UKRAVIT» запускає до посівної акцію для аграріїв

  З 15 січня компанія «UKRAVIT» запускає акцію для аграріїв «Варяг + насіння».


  Про це йдеться у повідомленні компанії.

  Акція передбачає придбання акційних пакетів продукції «UKRAVIT» і отримання за це винагороди. В акційні пакети входить насіння гібридів соняшника Жалон, Лейіла, Бенето та гербіцид Варяг для їх захисту у визначених об'ємах.

  Детальніше
 • Corteva Agriscience оголосила результати продажів насіння ТМ Pioneer

  Corteva Agriscience оголосила перші результати роботи прямої моделі продажів насіння ТМ Pioneer в Україні, анонсованої влітку минулого року. Вже укладено понад 2 тис. прямих контрактів.

  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Як зазначається, новий підхід є частиною глобальної мультибрендової мультиканальної стратегії та має на меті укріплення взаємовідносин з українськими виробниками для кращого задоволення їхніх потреб у преміальній генетиці Pioneer.   

  Детальніше
 • «Астарта» у 2019 році на 37% збільшила виробництво цукру

  За підсумками 2019 року «Астарта» наростила виробництво цукру та переробку сої, збільшила свої зберігальні потужності та обсяги реалізації молока, а також реалізувала кілька інноваційних проєктів.

  Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

  Детальніше
 • «Кернел» збільшив статутний капітал компанії до $2,22 млн

  У компанії «Кернел» випустили 2,09 млн одиниць акцій без вказівки їх номінальної вартості, що дозволило збільшити статутний капітал на $55,189 тис

  Про це вказано в повідомленні компанії на сайті Варшавської фондової біржі.

  В результаті збільшення статутний капітал компанії досяг майже $2,22 млн (84,031 млн акцій).

  Детальніше
 • Bunge продає маргариновий бізнес в Бразилії

  Bunge Limited (NYSE: BG) уклала угоду про продаж своїх маргаринових і майонезних активів в Бразилії Seara Alimentos SA.

  Як говориться в повідомленні компанії, в угоду входять три виробничих підприємства і бренди, які використовуються для цих двох продуктів. Завершення продажу підлягає затвердженню регулюючими органами.

  В Bunge підкреслили, що ця угода оптимізує діяльність компанії в Бразилії, а також загального портфеля активів.

  Детальніше
 • Neptune відвантажив майже 70 тис. тонн кукурудзи в Корею

  Зерновий термінал Neptune (раніше - MV Cargo) відвантажив 67 тис. тонн кукурудзи в Південну Корею.

  Про це йдеться в повідомленні терміналу на сторінці в Facebook.

  Навантаження зазначеного вантажу сталася 21 грудня 2019 року на балкер Agios Nikolaos.

  Детальніше
 • Підрозділи компанії «Нібулон» зібрали рекордний урожай

  За результатами сезону 2019 підрозділи компанії «Нібулон»  зібрали рекордний валовий збір пшениці - 138 тис. тонн.

  Про це повідомляє прес-служба ТОВ СП «Нібулон».

  «В цьому році компанія досягла рекордних обсягів виробництва - близько 367 тис. т. У порівнянні з 2018 роком - це 9% росту обсягів виробництва сільгосппродукції. Сумарно підрозділи компанії зібрали ранніх культур понад 160 тис. т, а пізніх - 207 тис. т», - розповідає Костянтин Хмельницький, заступник генерального директора з сільськогосподарського виробництва.

  Головними та безпрецедентними показниками сезону 2019 за всю історію діяльності компанії називають:

   - рекордний валовий збір пшениці - 138 тис. т; 

   - врожайність соняшнику - 25,0 ц/га;

    - врожайність сорго - 61,1 ц/га.

  Детальніше
 • Компанія «Агроскоп Інтернешнл» стала Agrii

  «Агроскоп Інтернешнл» став частиною світової групи Agrii та розпочав процес репозиціонування на ринку. Компанія переходить від класичної дистрибуції до розширеного впровадження сервісів і партнерства з фермерами.

  «Ми стали Agrii і будемо використовувати досвід нашої міжнародної групи у партнерському підході надання агрономічних сервісів, спрямованого на ефективність», - розповів генеральний директор Agrii Антон Яковенко.

  Детальніше
 • BASF провів чергову зустріч Клубу новаторів агробізнесу

  Вплив якості води на ефективність препаратів захисту рослин, цифрові рішення xarvio™ та результати посівного сезону 2019 року обговорювали українські аграрії під час четвертої зустрічі «Клубу новаторів агробізнесу».

  У конференції взяло участь 23 агровиробники з усієї України. Члени Клубу Новаторів вже другий рік поспіль першими тестують нові препарати BASF, досліджують їхню ефективність у боротьбі з хворобами, шкідниками й бур'янами та аналізують отриману інформацію. 2019-го підприємці використовували на власних полях препарати Архітект™, Адексар® СЕ Плюс,Стеллар® Плюс, Корум®. Також випробовували технологічні рішення платформи xarvio™.

  Детальніше
 • «Хортиця» має намір побудувати сучасний спиртзавод

  Власник «Хортиці» Євген Черняк планує побудувати новий, сучасний спиртзавод.

  Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

  «Відразу скажу, в приватизації я не братиму участь. Особиста зацікавленість тільки в тому, щоб ринок став чистим. Але я просто змушений сказати, що це чудове рішення і прийняти його потрібно мати характер і сміливість. І найголовніше не мати фінансової зацікавленості в тому, щоб все тривало корупційно і брудно, як і раніше», - заявляє Черняк.

  Детальніше
 • Завод Ostchem збільшив випуск аміачної селітри майже в 3 рази

  ПрАТ «Сєвєродонецький Азот» (Ostchem) за 11 місяців 2019 р випустив 319,94 тис. тонн аміачної селітри, 1,52 тис. тонн аміаку водного технічного, 9,96 тис. тонн КАС (карбамідо-аміачна суміш) і 256, 16 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти.

  Про це йдеться в повідомленні Group DF.

  Детальніше
 • «Агросвіт» відмовився від вирощування кукурудзи на зерно через зміну клімату

  Протягом останніх трьох років у господарстві «Агросвіт» (Харківська обл.) все менше зацікавлені у вирощуванні кукурудзи на зерно.

  Про це в інтерв'ю журналу The Ukrainian Farmer розповів агроном компанії Дмитро Кадацький.

  За його словами, незважаючи на те, що регіон за кліматом належить до класичної лісостепової зони, тут все більше спостерігається ознак, за якими територію незабаром можна буде віднести до степової зони.

  Детальніше
 • UKRAVIT встановила першу лінію обладнання для утилізації озоноруйнуючих речовин

  В результаті спільного проекту компанії UKRAVIT з UNIDO в Україні з'явиться перше підприємство з зразковим поводженням з відходами: перша партія обладнання для управління видаленням озоноруйнуючих речовин вже встановлена ​​на підприємстві.

  Про це розповів власник компанії UKRAVIT Віталій Ільченко під час форуму «Аграрні інновації-2019», організованого компанією «ПроАгро Груп».

  Детальніше
 • Партнерство BASF і Arable Labs: тепер європейські аграрії отримуватимуть дані про погоду та стан рослин на полі

  Кельн, Німеччина і Сан-Франциско, США. - 4 грудня, 2019 г. - Arable Labs і xarvio ™ Digital Farming Solutions компанії BASF домовилися про інтеграцію технологій в польових умовах в моделі і рекомендації xarvio ™. Таке поєднання унікального набору даних Arable і xarvio ™ FIELD MANAGER дозволяє оптимізувати вирощування сільськогосподарських культур.

  Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії BASF.

  Детальніше
 • EVT побудує ще 20 силосів для зберігання зернових

  Морський зерновий термінал EVT планує в 2020 р реалізувати проект з будівництва 20 нових силосів. При цьому вісім з них будуть готові вже до 1 травня 2020 р а всі 20 - на 1 жовтня 2020 р про нiж 6 грудня повідомила прес-служба компанії.

  Детальніше
 • "Кернел", один з найбільших українських агрохолдингів, придбав через дочірню компанію активи маслоекстракційного заводу (ОЕЗ) "Еллада" в Кропивницького, які холдинг експлуатував з 2016 року по толлінговою угодою.

  Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Детальніше
 • ПУСК планує створити агрокластер в Хмельницькій області на базі 16 підприємств

  Агрокластер в Хмельницькій області може бути створений на базі 16 підприємств "Першого українського сільськогосподарського кооперативу" (ПУСК).

  Детальніше
 • В ПАТ «Аграрний фонд» виявили прострочені кредити і неякісне зерно на складах

  «Аграрний фонд» зобов’язаний виплатити 88 млн грн штрафних санкцій за простроченими кредитами в розмірі понад 1 млрд грн. Про це заявив в.о. голови правління фонду Іван Баришев, йдеться у повідомленні компанії.

  Детальніше
 • Kleffmann Group і Kynetec завершили злиття

  До складу нової компанії тепер входять близько 950 дослідників ринку, інтерв'юерів, аналітиків даних, маркетологів і фахівців з візуалізації даних в 30 країнах

  Завершено операцію з об'єднання компаній Kleffmann Group, що займаються дослідженнями ринку у всьому світі, і Kynetec.

  Детальніше
 • Corteva Agriscience отримала нагороди Crop Science Awards 2019

  Corteva Agriscience отримала три престижні нагороди Crop Science Awards (раніше Agrow Awards), які присуджує організація Agribusiness Intelligence за кращі наукові, технологічні та лідерські ініціативи у галузі сільського господарства у всьому світі.

  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  «Отримання трьох нагород Crop Science Awards підтверджує наше прагнення бути кращими в розробці інноваційних технологій, які створюють цінність для фермерів і споживачів. Ми захоплюємося роботою команди, чиї новаторські ідеї та прагнення до успіху привели до приголомшливих результатів», - зазначив Ніл Гаттерсон, головний технічний директор Corteva Agriscience.

  Детальніше
 • Катарські інвестори зацікавилися концесію порту «Ольвія»

  Морський порт «Ольвія» відвідали консультанти міжнародної консалтингової компанії Roland Berger, які домагають катарській компанії QTerminals, зацікавленій у концесії порту, в оцінці даного проєкту. Про це повідомляється на сайті порту.

  Детальніше
 • BASF інвестує $ 10 млрд в новий проект в Китаї

  Компанія BASF почала будівництво інтегрованого нафтохімічного проекту вартістю $ 10 млрд в південній провінції Китаю Гуандун.

  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Детальніше
 • «Нібулон» запустив зерновий термінал в Хмільнику

  «Нібулон» ввела в експлуатацію новий комплекс з приймання, зберігання і відвантаження сільгосппродукції в смт. Хмільник Вінницької області.

  Комплекс забезпечує технологічні процеси з зерновими, зернобобовими та олійними вантажами, а саме прийом, зберігання і відвантаження їх на залізничний транспорт, говориться в повідомленні компанії.

  «Ми побудували нове підприємство з дотриманням всіх будівельних і технічних вимог всього за три місяці. Комплекс має в своєму складі 8 зерносховищ загальною ємністю для зберігання на 4 тис. т, норійну вежу з потужним очисним і транспортним устаткуванням, пункт розвантаження автотранспорту з завальною ямою, автомобільні та залізничні ваги, підземну транспортну галерею і надземні транспортні естакади для завантаження продукції в залізничний транспорт », - відзначили в компанії.

  Детальніше
 • «Укролія» відкрила новий ринок збуту органічної продукції

  Компанія «Укролія» в листопаді ц. Р відвантажила в Румунію 50 тонн органічного рафінованого і 100 тонн органічного нерафінованої олії виробництва «Укролія Органік». Про це 20 листопада повідомила прес-служба компанії.

  Детальніше