Новини компаній - Сторінка 1

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Новини компаній

 • Corteva Agriscience запускає продажі нового фунгіциду у Франції

  Corteva Agriscience оголосила про отримання першої європейської реєстрації для серії продуктів, що мають в основі діючу речовину Inatreq Active. Його затверджено для продажу у Франції.

  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Як зазначається, це перший за останні 15 років препарат природнього походження, призначений для лікувального та профілактичного контролю всіх штамів септоріозу.
  Продукт буде доступний для продажу у Франції наприкінці 2020 року для посівного сезону 2021 року. Подальші реєстрації продуктів на основі Inatreq очікуються протягом наступного року у Великобританії, Німеччині, Данії та згодом на всіх європейських ринках.

  Детальніше
 • Corteva Agriscience почала роботу з фінансовими аграрними розписками

  Corteva Agriscience розпочала використовувати фінансові агарні розписки з метою забезпечення фінансування українських сільгоспвиробників в умовах волатильного ринку. Інструмент розроблено разом з Міжнародною фінансовою корпорацією IFC.

  Про це повідомляє прес-служба Corteva Agriscience. 

  «Фінансова агарна розписка, доступна для закупівлі насіння та засобів захисту рослин Corteva Agriscience на території України,є вигідною, простою і швидкою альтернативою звичайному кредитуванню. Використовуючи цей інструмент, сільгоспвиробники отримують можливості збільшення кредитного ліміту на закупівлю продукції Corteva Agriscience та відтермінування платежу за необхідності, а також захищають себе від впливу коливань ціни на продукцію», — зазначають у прес-службі.

  Детальніше
 • Bayer за рік збільшила частку на українському ринку ЗЗР на 1%

  Незважаючи на складний для компанії рік, Bayer змогла збільшити за 2019 р. частку на ринку ЗЗР на 1%, а також завдяки новим гербіцидам додала 3% на ринку насіння ріпаку.

  Про це повідомив керівник Crop Science компанії Bayer в Україні Франк Хатке під час прес-туру на виробничі потужності насіннєвого заводу Bayer в Почуйках на Житомирщині.

  Детальніше
 • ALFA Smart Agro переносить в Україну виробництво ще одного гербіциду

  Компанія ALFA Smart Agro, виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, переносить в Україну виробництво популярного гербіциду - Хаммер Дуо (2,4 Д-2-етилгексиловий ефір, 491,5 г/л + флорасулам, 8,5 г/л).

  Про це повідомили у прес-службі ALFA Smart Agro.

  Згідно даних компанії, майже половина посівів пшениці та кукурудзи в Україні обробляється препаратами цієї групи. Тому для аграріїв виробництво гербіциду на Білоцерківському заводі препаративних форм (БЗПФ) додасть ряд переваг, пов'язаних з логістикою і виробництвом препарату.

  Детальніше
 • Bayer планує збільшити виробництво насіння кукурудзи в Україні

  У наступному сезоні на насіннєвому заводі Bayer в Почуйках на Житомирщині планують збільшити виробництво насіння кукурудзи та наблизитися до номінальної потужності заводу. Повністю досягти цього показника в компанії планують за наступні два роки.

  Про це журналістам повідомив директор з виробництва компанії Bayer в Україні Ремі Дей-Тос під час прес-туру на виробничі потужності насіннєвого заводу.

  «У насіннєвий індустрії неможливо запустити насіннєвий завод відразу на повну потужність. Тому ми зараз в процесі бюджетного менеджменту, є час, щоб поступово нарощувати виробництво і підвищити професіоналізм нашої команди », - зазначив Ремі Дей-Тос.

  Детальніше
 • Yara продасть частку в Qatar Fertiliser Company

  З моменту створення спільного підприємства QAFCO в 1969 році компанія стала найбільшим в світі виробником карбаміду зі значною часткою в світових постачаннях.

  Yara належало 25% акцій QAFCO, а що залишилися 75% акцій належить Industries Qatar (IQ), якій, в свою чергу, належить 51% QP.

  Детальніше
 • До 2029 року BASF запустить понад 30 ключових продуктів

  Компанія BASF оголосила про збільшення прогнозованого потенціалу продажів інноваційного портфелю сільськогосподарських рішень на більше ніж €7,5 млрд. До 2029 року компанія запустить понад 30 ключових продуктів, серед яких насіння сучасних сортів та гібридів, хімічний і біологічний захист сільськогосподарських культур, цифрові інструменти та нові формуляції.

   У 2020 році компанія планує продовжувати розвивати напрямок R&D та фінансуватиме його не менше, аніж у попередні роки. У 2019 році BASF інвестував €879 млн у дослідження та нові розробки для розвитку підрозділу Agricultural Solutions. Це становить близько 11% від продажів у цьому сегменті.

  Детальніше
 • «Аграрний фонд» достроково повернув 183 млн гривень кредиту

  ПАТ «Аграрний фонд» дострокового виплатив кредит АБ «Укргазбанк» у розмірі 182,9 млн грн.

  Про це повідомляє прес-служба компанії. 

   Виконуючий обов'язки голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Іван Баришев відмітив конструктивну позицію керівництва «Укргазбанку» у вирішенні фінансових питань фонду. 

  Детальніше
 • Кернел перевіз по ж / д графіку 1 млн т агропродукції в першому півріччі 2019/20 МР

  Компанія «Кернел» за підсумками першого півріччя 2019/20 МР перевезла залізницею 1 млн т вантажів відправленнями за графіком.

  Про це повідомив керівник служби залізничної логістики «Кернел» Михайло Кравченко на каналі компанії в Telegram.

  Детальніше
 • «НІБУЛОН» у 2020 році почне будувати річкові зернові термінали в Єгипті

  Агрохолдинг «НІБУЛОН» після завершення в 2020 році будівництва перевантажувального терміналу в Дніпропетровській області розпочне новий інвестиційний проект з будівництва зернових терміналів в дельті Нілу в Єгипті.

  Про це повідомив генеральний директор «НІБУЛОНа» Олексій Вадатурський в рамках Agri Wisdom Summit.

  «У червні цього року плануємо закінчити будівництво нашого останнього підприємства на Дніпрі в Дніпропетровській області і займемося проектом на Нілі», - пояснив Вадатурський.

  Детальніше
 • Внутрішній аудит державного ПАТ "Аграрний фонд" показав, що компанія за 2019 рік зазнала 3,27 мільярда гривень збитків.

  Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу "Аграрного фонду".

  "В останні роки навмисне ховалося реальний фінансовий стан державної компанії і розмір заподіяної шкоди", - повідомляє компанія.

  Детальніше
 • ViOil став лідером з виробництва рапсової олії

  За підсумками 2019 року промислова група ViOil залишилася лідером в Україні з виробництва ріпакової олії з ринковою часткою 24,3%.

  Про це повідомляє прес-служба ViOil.

  Сукупно Вінницький і Чернівецький олійножирові комбінати випустили 35,1 тис. т цього продукту. 

  «Продукція підприємств промислової групи ViOil зайняла 24,3% ринку ріпакової олії. Всю олію з насіння ріпаку компанія відправляє на експорт», - йдеться в повідомленні. У ViOil зазначають, що найбільше експортували ріпакову олію в Євросоюз і КНР. 

  Детальніше
 • У господарствах агропромхолдингу «Астарта» стартували польові роботи: за станом на 27 лютого проводиться підгодівля озимої пшениці добривами КАС, також починається закриття вологи і підготовка грунту під посів ярих культур.

  Про це повідомила прес-служба компанії.

  Оскільки, по метеорологічним прогнозами, весна може бути короткою, в компанії готуються провести посівну в максимально стислі терміни. Що стосується озимих, то нетипові для зими погодні умови - без снігу та морозів - не сказались на посівах. Озимі культури знаходяться в хорошому стані, а ризики їх вимерзання на сьогодні вже відсутні.

  Детальніше
 • ДПЗКУ оформила 44 товарні аграрні розписки

  «Державна продовольчо-зернова корпорація України» в рамках осінньої форвардної програми уклала 44 договори на поставку зерна майбутнього врожаю під товарні аграрні розписки загальним обсягом 48,6 тис. тонн.

  Про це йдеться в повідомленні ДПЗКУ.

  «У рамках весняного етапу форвардної програми, який стартував 17 лютого, корпорація планує додатково закупити ще 250 тис. тонн», - йдеться в повідомленні.

  Відзначається, що ДПЗКУ практикує роботу з товарними розписками більше 2 років. У 2018 році було укладено 205 договорів поставки зерна майбутнього врожаю, під 19 з яких були оформлені товарні аграрні розписки. Уже в 2019 році - 155 договорів, з 80 були оформлені аграрні розписки.

  Детальніше
 • Corteva Agriscience пропонує розумне рішення для українських виробників соняшнику

  Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience пропонує розумне рішення для українських виробників соняшнику - знижку до 15% на фунгіциди при купівлі насіння бренду Pioneer. 

  Згідно з умовами акції за кожні 50 посівних одиниць насіння соняшнику Pioneer, які були придбані у період з 1 листопада 2019 року по 31 березня 2020 року включно, сільгоспвиробники отримають 6 тисяч гривень знижки на купівлю фунгіцидів Аканто Плюс® та/або Танос®. Розмір знижки не може бути більше, ніж 15% загальної вартості замовлення акційних фунгіцидів. Таким чином, щоб отримати знижку 6 тисяч гривень, потрібно замовити в офіційного дистриб'ютора компанії препарати Аканто Плюс® та/або Танос® на суму від 40 тисяч гривень. У такому випадку загальна вартість замовлення буде зменшена на 6 тисяч. Знижка такого номіналу надається за кожні придбані 50 посівних одиниць соняшнику Pioneer, отже, при купівлі 100 посівних одиниць знижка складатиме 12 тисяч гривень, і так далі; вартість замовлення акційних фунгіцидів теж має зростати у відповідній пропорції.

  Детальніше
 • «ОККО» профінансує 50% витрат аграріїв на весняну посівну кампанію

  Компанія «ОККО» в п. р планує надавати агровиробникам паливо і мінеральні добрива під майбутній урожай, що складе приблизно 50% собівартості всіх польових робіт. 

  «Ми поставляємо паливно-мастильні матеріали за прямими контрактами багатьом сільгосппідприємствам. Ми постійно розширюємо агронапрямок групи, оскільки наша мета - комплексно задовольнити нагальні потреби агробізнесу, а саме - забезпечити їх високоякісним паливом, мінеральними добривами, природним газом », - розповів генеральний директор агронапрямку холдингу «ОККО Агротрейд» Олександр Ніколенко.

  Детальніше
 • На ринку ЗЗР з'явилося 5 нових продуктів від ALFA Smart Agro

  Компанія ALFA Smart Agro неухильно дотримується принципів розумної агрономії - створює ефективні, якісні та вигідні для споживачів продукти. В цьому році компанія виводить на ринок 5 нових препаратів - 2 фунгіциду, 2 гербіциду і інсекто-акарицид.

  Детальніше
 • Агромаркети на базі елеваторів групи компаній «Прометей» розширили асортимент продукції засобами захисту рослин та насінням від світових виробників BASF, Limagrain і Syngenta.

  Як говориться в повідомленні компанії, оскільки ситуація з нестачею оборотних коштів у фермерів зараз не рідкість, прийнято рішення здійснювати продаж не тільки за «живі» гроші. Тепер аграрії можуть не тільки придбати на вигідних умовах, але і обміняти урожай на необхідну продукцію: мінеральні добрива, ЗЗР або насіння.

  Детальніше
 • «Аграрний фонд» розпочинає пілотну програму форвардної закупівлі дизпального на Чернігівщині

  ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає пілотну програму форвардної закупівлі дизпального на Чернігівщині.

  Про це повідомляє прес-служба установи.

  «Для нас у «Аграрного фонду» є унікальна пропозиція щодо дизпьного, яка стала результатом переговорів керівництва області і фонду. Ми робимо все можливе, щоб створити максимально зручні умови для ведення аграрного бізнесу в області для малого та середнього агровиробника, таким чином забезпечити і економічне зростання, і зростання кількості робочих місць на Чернігівщині», − зазначив голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко.

  Детальніше
 • Сєверодонецький

  ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання« Азот» готує до запуску цеха з виробництва аміаку і карбаміду.

  Зараз йдуть роботи з підготовки обладнання і комунікацій, пише «Голос України».

  Першу партію аміаку і карбаміду підприємство планує отримати на початку березня.

  Як наголошується, в минулому році «Азоту» вдалося частково відновити виробництво мінеральних добрив на давальницькій сировині. Обсяг базового продукту - аміачної селітри - виріс майже втричі.

  Детальніше
 • OKKO Group профінансував аграріїв на мільярд гривень

  Торік холдинг OKKO Group надав сільськогосподарським виробникам понад мільярд гривень матеріально-технічними ресурсами у рамках своєї форвардної програми з підтримки АПК. Це на 20% більше, ніж за попередній рік. Загальна вартість заявок за три повноцінні сезони напряму досягла 5 мільярдів гривень.

  "Суть форвардних угод полягає в тому, що ми надаємо аграріям пальне, мінеральні добрива, природний газ, інші товари чи пряме фінансування авансом, а розрахунок за них отримуємо сільськогосподарською продукцією, - каже генеральний директор аграрного напрямку OKKO Group Олександр Ніколенко. - У 2020 році ми маємо намір також надавати послуги зі зберігання, сушіння зернових культур на власних потужностях, організувати власну переробку олійних культур".

  Детальніше
 • Corteva Agriscience презентує інноваційний гербіцид Дівікстон ™ на основі молекули Rinskor ™ active для виробників рису в Україні

  Міжнародна науково-дослідницька с / г компанія Corteva Agriscience представила українським виробникам новітній гербіцид для захисту рису під торговою маркою Дівікстон ™ на основі інноваційної молекули Rinskor ™ active.

  Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз Corteva.

  Детальніше
 • Bunge отримав $ 1,3 млрд збитку в 2019 році

  Компанія Bunge в 2019 р отримала $ 1,28 млрд чистого збитку, проти $ 267 млн ​​прибутку в 2018 р

  Про це свідчать дані звіту компанії.

  Збиток компанії в IV кварталі минулого року трохи знизився на $ 14 млн до $ 51 млн в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року ($ 65 млн).

  Детальніше
 • Епіцентр К купив агропідприємство Сварога з 40 тис. Га

  Антимонопольний комітет України дозволив компанії «Епіцентр К» купити підприємство «Хмельницьк-Агро», яке входить в «Сварог Вест Груп». Зараз проходить процес оформлення угоди.

  Про це повідомила прес-служба «Епіцентр К».

  Детальніше
 • Лідером у виробництві ріпакової олії в Україні стала компанія Allseeds

  В Україні в 2019 р лідером з виробництва ріпакової олії стала компанія Allseeds з часткою ринку 24,3%. Такі дані наведені Асоціацією «Укроліяпром».

  Детальніше