Новини компаній - Сторінка 1

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Новини компаній

 • Mosaic наполягають на введенні імпортних мит на фосфорні добрива в США

  Компанія Mosaic подали петиції до Міністерства торгівлі США і Комісію з міжнародної торгівлі США з вимогою ініціювати компенсаційні мита на імпорт фосфатних добрив з Марокко і Росії.

  Mosaic, як найбільший виробник фосфорних добрив в США, зробила ці дії, так як великі обсяги несправедливо субсидованого імпорту з Марокко і Росії завдають значної шкоди діяльності Mosaic. У компанії в сегменті фосфорних добрив зайнято близько 3500 працівників в США. У Флориді розташовані рудники і виробничі потужності і в Луїзіані переробні заводи.

  Детальніше
 • Компанія «Кернел» купує елеватор на Тернопільщині

   Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл ТОВ «Фінансова компанія «Фідем» придбати «Гусятинський елеватор» «Континентал Фармерз Груп» на Тернопільщині. Про це повідомили в АМКУ, пише agronews.ua.

  Детальніше
 • Заводи A'spik Group виготовили 30 тис. тонн цукру в 2019/20 МР

  У 2019/20 МР цукрові заводи групи компаній A'spik Group виробили і реалізували майже 30 тис. тонн цукру. Про це 26 червня повідомила прес-служба ГК.

  Зокрема, 55% продукції було виготовлено на ТОВ «Старокостянтінівцукор», 45% - на ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат».

  Відзначається, що головними покупцями цукру є підприємства Хмельницької області, а також Центральної та Західної України. Зараз серед промислових споживачів цукру від A'spik Group виділяються оператори ринку харчових продуктів. Зокрема, відомий український бренд Roshen є надійним партнером корпорації вже протягом багатьох років.

  Детальніше
 • Термінал Allseeds пройшов ре-сертифікацію ISO

  Термінал рослинних олій Allseeds успішно пройшов ре-сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2005.

  Про це повідомляє прес-служба Allseeds.

   «У травні 2020 року термінал рослинних олій Allseeds успішно пройшов ре-сертифікацію на відповідність вимог нового міжнародного стандарту ISO 22 000: 2018 „Системи менеджменту безпеки харчових продуктів - вимоги до організацій, які беруть участь в ланцюзі створення харчової продукції"», - йдеться в повідомленні. 

  Детальніше
 • Risoil нарощує активи і збільшує активність

  Після запуску процесу підготовки до концесії Херсонського морського торгового порту (ХМТП), Risoil запустила проект по розширенню своєї трейдингової активності з використанням складських, вантажних і лабораторних потужностей ХМТП. Про це 26 червня повідомила прес-служба компанії.Після запуску процесу підготовки до концесії Херсонського морського торгового порту (ХМТП), Risoil запустила проект по розширенню своєї трейдингової активності з використанням складських, вантажних і лабораторних потужностей ХМТП. Про це 26 червня повідомила прес-служба компанії.

  Детальніше
 • Держрезерву України загрожує банкрутство

     Державний резерв України знаходиться у такому важкому стані, що може не протриматися до нового сезону. Про це в інтерв’ю AgroPolit.com розповів екс-керівник Держрезерву Ярослав Погорілий, який публічно підняв питання багатомільйонних розкрадань у відомстві за попередні роки.

  Детальніше
 • Kalium Lakes буде збирати сульфат калію комбайнами

  Kalium Lakes успішно ввели в експлуатацію комбайн для збирання солі на проекті з виробництва сульфату калію Beyondie.

  Німецький комбайн Wirtgen був обраний після обширних випробувань із застосуванням різних методів збирання і обладнання в рамках пілотної програми на ставках площею 10 га. Wirtgen 220 може сбирать до 600 тонн солі на годину. Ці солі потім транспортуються на найближчу очисну установку для переробки в кінцевий продукт - сульфат калію. Подібні комбайни Wirtgen використовуються в інших операціях з видобутку солі по всьому світу.

  Детальніше
 • ДПЗКУ планує розвивати агровиробництво на Херсонщині

  АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» планує активно розвивати сільськогосподарський напрям діяльності корпорації.

  Про це йдеться в повідомленні ДПЗКУ.

  «У цьому році у Великій Лепетисі (Херсонська обл.) плануємо зібрати врожай на рівні 15,6 тис. тонн зернових. У планах корпорації - відновити роботу млина у Великій Лепетисі», - заявив в.о. голови правління корпорації Василь Коваленко під час робочого візиту в Південний регіон, де ДПЗКУ має власні посівні площі.

  Детальніше
 • Syngenta, ADAMA та Sinochem оголосили про об'єднання у групу компаній Syngenta Group

  Компанія Syngenta Group Co. Ltd. оголосила про офіційне відкриття Syngenta Group, що об'єднала в собі Syngenta AG (Швейцарія), ADAMA (Ізраїль) і сільськогосподарський підрозділ Sinochem (Китай).

  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Нова компанія, головний офіс якої розташований у Швейцарії, налічує 48 тис. працівників у понад 100 країнах світу, а обсяги її продажів у 2019 році сягнули $23 млрд.

  Генеральним директором Syngenta Group став Ерік Фірвальд, колишній генеральний директор Syngenta AG, фінансовим директором - Хен Ліхтенштейн - колишній генеральний директор ADAMA, юридичним директором - Стів Ландсмен, а директором із персоналу - Лаура Робертс.

  Детальніше
 • У BASF обрали нового голову наглядової ради

  Доктора Курта Бока обрали новим головою наглядової ради компанії BASF.

  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Як зазначається, раніше Курт Бок був обраний до наглядової ради BASF щорічними зборами акціонерів як їхній представник терміном до кінця щорічних зборів акціонерів у 2024 році.

  Таким чином Курт Бок стає наступником доктора Юргена Гамбрехта, який пішов у відставку наприкінці щорічних зборів акціонерів 2020 року і таким чином залишив наглядову раду компанії.

  Детальніше
 • Прометей купив елеватор Glencore на Сумщині

  Компанія «Прометей» на початку червня закрила угоду з Glencore Agriculture про придбання елеватора «Лебединське ХПП», розташованого в Сумській області.

  Про це повідомила прес-служба компанії «Прометей».

  Детальніше
 • Елеватори Прометея взяли перші партії ячменю і ріпаку врожаю 2020

  Елеватори групи компаній «Прометей» розпочали заготівлю зерна врожаю 2020 року.
  Про це повідомила прес-служба компанії.
  Перші партії озимого ячменю і насіння ріпаку було прийнято 15 червня на «Снігурівському» (Миколаївська область) і «Долинському» (Кіровоградська область) комплексах.

  Детальніше
 • Сумарний обсяг продажів KWS за три квартали 2019/20 МР перевищив 1 млрд євро

  Відповідно до офіційного звіту, обсяг чистих продажів KWS SAAT SE, однією з провідних в світі компаній з виробництва насіння зернових і олійних культур, за перші 9 місяців 2019/20 МР виріс на 18% в порівнянні з відповідним показником попереднього МР і досяг 1,013 млрд євро.

  Детальніше
 • «Нібулон» відкрив новий річковий перевантажувальний термінал на Дніпрі

  12 червня 2020 року у селі Мар'янське Апостолівського району Дніпропетровської області відбулося урочисте відкриття нового потужного перевантажувального термінала компанії «Нібулон».

  Про це повідомляє прес-служба ТОВ СП «Нібулон». 

  «Введення в експлуатацію цього потужного підприємства є справжньою подією для аграрного сектора регіону та всієї України. В складні часи пандемії коронавірусу та економічного спаду як у світі, так і в Україні, компанія „Нібулон" разом з командою будівельників у стислі терміни та з дотриманням усіх заходів безпеки збудувала це сучасне повністю автоматизоване інфраструктурне аграрне підприємство з приймання, зберігання та доробки сільгосппродукції», - йдеться в повідомленні.

  Детальніше
 • Ukrlandfarming завершив модернізацію одного з найбільших елеваторів Європи

  Мережа елеваторів агрохолдингу Ukrlandfarming завершила підготовку обладнання до нового сезону. Цього року кампанія модернізувала один з найбільших елеваторів Європи.

  Про це розповів директор департаменту зернозберігання холдингу Богдан Штогрин.

  «У цьому році нами модернізовано один з найбільших елеваторів Європи «Елеватор Агро», загальною потужністю 446 тис. т одночасного зберігання. На ньому встановили ще одну сушарку Cimbria. Важливо, що завдяки її установці ми збільшили оборотність елеватора, розширивши спектр культур: додали ріпак, який можна приймати в обсязі до 2 тис. т на добу. Модернізували також камеру нагріву існуючої сушарки GSI-10000. Реалізація даних заходів дозволила збільшити прийом соняшнику з 2 до 5 тис. т на добу », - розповів Богдан Штогрин.

  Детальніше
 • Grossdorf розпочав випуск гранульованих NPK-добрив

  В Україні з'явився новий виробник комплексних добрив в гранулі. Так, у виробничій компанії Grossdorf повідомили про початок продажів NPK-добрив власного виробництва, що випускаються методом компактування.

  «Гранульовані NPK-добрива в Україні виробляють лише кілька заводів. Нова лінія розміщена на базі існуючого виробничого комплексі Grossdorf в Хацьках, Черкаської області. Першою в комерційний випуск вийшла марка NP10:17+11S», - йдеться в повідомленні. 

  Зазначається, що створення нового виробництва тривало більше року. Допрацьовувалося обладнання, проводилися випробування. На даний момент компанія вийшла на промисловий випуск 1,5 тис. тонн в місяць.

  Детальніше
 • Louis Dreyfus у 2019 році скоротила чистий прибуток на 37%

  Чистий обсяг продажів компанії Louis Dreyfus (LDC) склав $33,6 млрд, враховуючи збільшення обсягів поставок на 1,3% і зниження цін ($36 млрд у 2018 році). Показник EBITDA досяг $836 млн ($1,064 млрд у 2018 році), а чистий прибуток склав $230 млн ($364 млн у 2018 році).

  Про це йдеться у фінансовому звіті компанії.

  «2019 рік виявився одним із найскладніших років за останній час, коли сталося багато фундаментальних зрушень у світі та в нашому секторі», - зазначила голова Луї Дрейфус Холдинг BV Маргарита Луї-Дрейфус. - Наша нова реальність - підвищення глобальної мінливості, політичної непередбачуваності, зміни споживчих тенденцій та екологічні проблеми в планетарному масштабі».

  Детальніше
 • Компанія «Байєр» виділить 400 тис грн на соціальні проекти

  Компанія «Байєр» оголосила результати сьомого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». На підтримку трьох соціальних проектів, які перемогли у конкурсі, компанія виділить понад 400 тисяч гривень.

  Детальніше
 • «Астарта» не виплачуватиме дивідендів за 2019 рік

  Агропромхолдинг «Астарта» не має наміру виплачувати дивіденди за 2019 рік. Відповідне рішення було ухвалено на чергових зборах акціонерів.

  Про це йдеться в повідомленні компанії на сайті Варшавської фондової біржі.

  «Річні загальні збори акціонерів компанії вирішили затвердити чистий прибуток у розмірі 2,59 млн євро, який буде віднесено до нерозподіленого прибутку компанії, і не розподіляти дивіденди», - йдеться в повідомленні.

  Детальніше
 • Kverneland представив новий бункер для насіння для Optima TF Profi SX

     Компанія Kverneland розробила бункер для насіння, призначений для моделі швидкісної сівалки точного висіву Optima TF Profi SX. Про це повідомляє сайт agrimachinerynews.com.

     На сьогодні бункер для насіння доступний для 8-рядної версії Optima TF Profi SX. З ємністю 870 л. Таким чином, об’єм збільшений на 390 л. Варто зазначити, що максимальна швидкість сівби Optima TF Profi SX становить до 18 км/год.

  Детальніше
 • Glencore продає елеватор в Сумській області

  Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл на покупку елеватора «Лебединське ХПП».

  Про це повідомила прес-служба АМКУ.

      «Надано дозвіл компанії« ДЖіРВі-АГРО ЛТД »(м Лондон, Великобританія) на придбання акцій« Лебединського ХПП »(м Лебедин, Сумська обл.), Що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства», - наголошується в повідомленні.

  Детальніше
 • Corteva Agriscience запустила безкоштовну послугу онлайн-консультанта для аграріїв

  Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience пропонує сільгоспвиробникам у сезоні 2020 року оновлену пропозицію насіння озимого ріпаку бренду Brevant seeds, інноваційні засоби захисту та нові цифрові послуги.

  Про це повідомляє прес-служба компанії.

  «Компанія розраховує на підвищений попит, адже вирощування озимого ріпаку продовжує набувати популярності серед українських аграріїв. Так, згідно з оцінками Kleffmann Group, площі, засіяні озимим ріпаком в Україні у 2020 році, складають 1,278 млн га», - йдеться в повідомленні.

  Детальніше
 • «Кернел» отримав $22,2 млн чистого збитку

  Компанія «Кернел» в третьому кварталі 2020 фінансового року (ФР, липень-2019-червень-2020), отримала $22,2 млн чистого збитку проти $15,9 млн чистого прибутку за аналогічний період минулого року.

  Про це повідомляється за даними фінансового звіту компанії.

  Компанія «Кернел», одна з найбільших українських аграрних груп, у третьому кварталі 2020 фінансового року (ФР, липень-2019 - червень-2020), отримала $22,2 млн чистого збитку проти $15,9 млн чистого прибутку за аналогічний період минулого року. 

  Детальніше
 • KWS виводить на ринок України три нових бренду кукурудзи

  Компанія KWS цьому сезоні вивела на ринок України три нові, перспективні бренди, які об'єднують гібриди з певним набором ознак і особливостей.

  Про це йдеться в повідомленні компанії.

  Так, компанія створила лінійки стійких до посухи, врожайних і силосних гібридів.

  CLIMACONTROL - посухостійкі і стабільні гібриди, які здатні витримувати стрес в усі три основні фази розвитку (5-9 листків - формування генеративних органів, цвітіння, налив зерна) і які є найбільш придатними для вирощування в умовах недостатнього вологозабезпечення.

  Детальніше
 • У компанії «Агросем» вже готують календар демонстраційних показів роторного комбайна серії 780S від John Deere, які пройдуть на полях Західної України.

  Про це повідомила прес-служба компанії.

  Серед одиниць техніки, на думку фахівців компанії, актуальними в цьому сезоні будуть роторні комбайни серії S700 від John Deere.

  Крім того, в «Агросем» вказали, що все необхідне для виконання літніх і осінніх польових робіт, знаходяться на складах, зокрема добрива Yara, інсектициди, фунгіциди, пестициди виробників Alfa Smart Agro, Corteva Agriscience, Summit-Agro, насіння озимих культур європейської селекції і інші продукти.

  Детальніше