ChemChina розглядає варіанти потенційного продажу активів - Агропортал

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

http://www.agro.basf.ua/uk/Products/Product-search/Акріс®.html

ChemChina розглядає варіанти потенційного продажу активів

ChemChina розглядає варіанти потенційного продажу активів

Китайський державний агрохімічний гігант ChemChina вивчає можливості потенційного продажу активів в рамках злиття з Sinochem Group.

Згідно конфіденційної інформації, Френк Нін, який очолює обидві компанії, почав переглядати бізнес ChemChina і Sinochem, щоб визначити подальшу стратегію в області синергізму.

Розглядається питання про виділення і перших публічних пропозиціях про продаж деяких підрозділів.

Китайський уряд дав попереднє схвалення для злиття ChemChina і Sinochem, і доручив Ніну розробити деякі деталі реалізації об'єднання компаній, повідомляють джерела. Однією з цілей є пошук способів скорочення боргу ChemChina, яка витратила рекордну суму в 43 мільярди доларів для покупки швейцарського виробника пестицидів Syngenta AG.

Видання Bloomberg News повідомило два роки тому про те, що китайський уряд планує об'єднати ChemChina і Sinochem, щоб створити державного гіганта вартістю понад 100 мільярдів доларів. Угода повинна кардинально змінити «ландшафт» китайської хімічної промисловості, яка переживає в даний час переділ ринку виробництва пестицидів.

Обговорення про продаж активів поки знаходяться на стадії припущень і немає впевненості в тому, що вони точно приведуть до будь-яких транзакцій, кажуть джерела і при цьому не зрозуміло, які компанії можуть бути продані.

Читайте також:   BASF планує представити нові гібриди пшениці в 2020-х роках

                      pesticidov.net за матеріалами agroxxi.ru


Новини компаній
Останні новини