Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
«Агро Арена» вийшла на ринок Білорусі з українськими гібридами кукурудзи

«Агро Арена» вийшла на ринок Білорусі з українськими гібридами кукурудзи

Компанія ТОВ «Агро Арена» вийшла на ринок Білорусі з гібридами кукурудзи виробництва черкаського «Маїсу».

Про це розповів Геннадій Санченко, генеральний директор компанії ТОВ «Агро Арена» під час NaPoli. Agribusiness Day в Черкасах.

За його гендиректора, потенціал білоруського ринку кукурудзи оцінюється у 1 млн га.

«Цього року ТОВ АПК "Маїс" спеціально для білоруського ринку випустили два гібриди, які вже зареєстровані і продаються в Білорусі, і ще 5 знаходяться в процесі реєстрації», — повідомив Геннадій Санченко.

Він зауважив, що у Білорусі розвинене тваринництво, і тому місцеві сільгоспвиробники багато вирощують силосну кукурудзу.

«Тому гібриди виробництва "Маїс", які вважаються кращими силосними гібридами в Україні, також користуються попитом і в Білорусі», — зазначає Геннадій Санченко.

У найближчих планах ТОВ «Агро Арена» не тільки виходи на нові ринки, а й розширення пакету пропозицій з усіх стратегічних культур.

«Зокрема плануємо зосередитися над збільшенням пропозицій по соняшнику і ріпаку. Перш за все плануємо додати гібриди соняшнику "Лімагрейн"», — сказав Геннадій Санченко.

За його словами, ТОВ «Агро Арена» орієнтована на якісне зростання в дистрибуції по продуктам декількох компаній, оскільки разом з техніко-матеріальними ресурсами компанія надає консультації, рішення і знання.

«У нас немає мети глобально збільшувати уявлення брендів, адже наше завдання бути на полі з агрономом, щоб наш менеджер був для аграрія як швидка допомога. Тому ми більше орієнтуємося на експертність в конкретній лінійці продуктів, супроводжуючи клієнта від моменту планування врожаю до отримання прибутку», — зазначив Геннадій Санченко.

Довідка:

ТОВ «Агро Арена» — національний дистриб'ютор насіння кукурудзи, соняшнику, сої, пшениці, ріпаку та гороху озимого, ЗЗР та мікродобрив — пропонує не тільки якісні ресурси, але і програми фінансової підтримки та розвитку аграріям, агрострахування. Компанія має представництва у всіх областях України.

Читайте також: Новий власник викупить всі борги «Мрії»

Джерело: agravery.com


Нравится
Новини компаній
Останні новини