Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
«Маїс» збільшить виробництво насіння на 20%

«Маїс» збільшить виробництво насіння на 20%

Насіннєвий завод агропромислової  компанії «Маїс» (м. Черкаси) в цьому маркетинговому році планує збільшити виробництво насіння на 20%: виробити за сезон 550-600 тис. посівних одиниць.

Про це повідомив голова ради директорів групи компаній «Маїс» Сергій Терещук під час NaPoli. Agribusiness Day.

«З цього обсягу насіннєвого матеріалу 200 тис. посівних одиниць — насіння української селекції і 300-350 тис. — замовлення найбільших світових виробників насіння — компаній Monsanto, Limagrain, "Еридон" і RAGT. У перспективі планується розширення виробничих потужностей заводу», — повідомив Сергій Терещук. За його словами, зараз потужність заводу - 450 тис. п.о., але завдяки організації виробництва компанії вдається завантажити завод більш, ніж на 100%.

За його словами, цьогоріч День поля на майданчику «Маїс» — NaPoli. Agribusiness  Day був проведений в новому форматі, а головним концептом події стали  — естетично представлені поля і гібриди, демонстрація новинок, інформаційна доцільність і максимальна зручність для аграріїв. «Вважаю, що нам все вдалося, і дуже раді, що наш NaPoli. Agribusiness Day відвідало вдвічі більше сільгоспвиробників, ніж ми очікували. На одному майданчику ми зібрали друзів і партнерів, презентували лінійку гібридів компанії, включаючи новинки Оршанець (ФАО 230), Грейс (ФАО 280) та інновації в технології вирощування кукурудзи, які опрацювали і можемо рекомендувати аграріям», — зазначив Сергій Терещук.

Учасники ознайомилися з лінійками гібридів кукурудзи MAIS та LG, відвідали насіннєвий завод компанії «Маїс», дізналися як забезпечується якість насіння, отримали консультації фахівців, побачили зразки новітньої сільськогосподарської техніки, довідалися про ефективні фінансові інструменти та кредитні продукти.

Читайте також: «Агро Арена» вийшла на ринок Білорусі з українськими гібридами кукурудзи

Джерело: agravery.com


Нравится
Новини компаній
Останні новини