Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
BASF та Corteva Agriscience™ підписали ліцензійну угоду щодо виробничої системи Clearfield® Плюс

BASF та Corteva Agriscience™ підписали ліцензійну угоду щодо виробничої системи Clearfield® Плюс

Лімбургергхоф, Німеччина, та Севілья, Іспанія – 27 вересня 2018 – BASF і Corteva Agriscience™, аграрний підрозділ DowDuPont, завершили ліцензійну угоду щодо виробничої системи Clearfield® Plus для соняшника, яка створить нові можливості для агровиробників соняшника у всьому світі. Компанія BASF надала Corteva Agriscience™ глобальну комерційну ліцензію на розробку гібридів соняшнику, стійких до гербіцидів Clearfield® Plus  компанії BASF, що застосовуються у системі Clearfield® Plus, під різними брендами насіння Corteva Agriscience™ по всій території Європи, Африки, Азії, Сполучених Штатів та Латинської Америки.

«Оскільки ринок соняшника продовжує зростати у всьому світі, агровиробникам потрібні більш вдосконалені та комплексні рішення, які допоможуть захистити врожай від бур’янів», - сказав Ларі Робертсон, керівник з розвитку глобального портфоліо продуктів на олійні культури Corteva Agriscience™. «Ця угода дозволить корпорації Corteva Agriscience™ пропонувати клієнтам комплексне рішення з  насіння та захисту рослин, які забезпечуватимуть ширший вибір для контролю бур’янів під усіма нашими торговими марками по всьому світу. Агровиробники виграють від комбінації перевіреного інноваційного контролю бур’янів та найширшого вибору насіння соняшнику з удосконаленою генетикою».

Виробнича система Clearfield® Plus для соняшнику поєднує толерантні гібриди, розроблені за допомогою традиційних методів  селекції в елітній генетиці, з унікальними, локально удосконаленими гербіцидами. Вона забезпечує надійний контроль бур’янів упродовж усього сезону  та вищу стійкість  культури до стресових умов навколишнього середовища, а також збільшений вміст олії та підвищену врожайність.

«Наша співпраця з Corteva Agriscience™ є прикладом відданості BASF інноваційним партнерствам, які спрямовані на глобальне охоплення ринків  одним із найефективніших способів обробітку соняшник за допомогою інноваційних гербіцидів», - повідомив Джонатан Брайант, віце-президент з глобального стратегічного маркетингу, відповідальний за напрямок розвитку насіння та гербіцидів підрозділу Agricultural Solutions BASF. «Ми прагнемо створювати практичні рішення, які надають агровиробникам можливості для збільшення доступу та використання інноваційних технологій з метою підвищення врожаїв».

Насіння під торговими марками Pioneer® та Brevant™ компанії Corteva Agriscience, розроблені під виробничу систему для соняшника Clearfield® Plus, будуть доступні для виробників соняшника вже на початку цього сезону.  
Фінансові деталі угоди не повідомляються.

pesticidov.net


Нравится
Новини компаній
Останні новини