Гібриди кукурудзи KWS показали рекорд врожайності - Агропортал

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

http://www.agro.basf.ua/uk/Products/Product-search/Акріс®.html

Гібриди кукурудзи KWS показали рекорд врожайності

Гібриди кукурудзи KWS показали рекорд врожайності

Сучасний комплекс з кондиціонування насіння ТОВ «КВС-УКРАЇНА» в м.Кам'янець-Подільський вже прийняв на доопрацювання насіння з більш 90% посівних площ під виробництвом, зосереджених в Хмельницькій, Тернопільській і Вінницькій областях.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«За останніми даними, в цьому сезоні ми маємо рекордні показники врожайності гібридів кукурудзи селекції KWS на даних ділянках, чому сприяли, перш за все, якісна робота команди польового виробництва і погодні умови під час цвітіння і наливу зерна. Тому отримані насіння будуть найвищої якості і відповідати всім стандартам KWS », - йдеться в повідомленні.

Як відзначають в «КВС-УКРАЇНА», компанією були розроблені власні стандарти якості насіння, які на порядок вищі за українські, зокрема: фізична чистота - 99,5%; схожість - 94%; ColdTest - 88%; вологість - 12,5%; маса тисячі зерен - 220-360 г генетична чистота сторонніх - не більше 0,75%; самозапилених - не більше 2,0%.

«Зараз насіння, які вже пройшло перший цикл виробництва (прийом сировини, відбір зразків на лабораторний аналіз, очищення від лістостебельной маси, відбір нетипових і уражених хворобами качанів, сушка, обмолот з попереднім очищенням), вміщено в октабіни на тимчасове зберігання на складі сировини, і вже скоро будуть проходити наступні етапи доопрацювання (калібрування, очищення від битого насіння, протруєння, упаковки і палетизації) перед тим, як потрапити на склад готової продукції », - додали в компанії.

Читайте також: «Агропродсервіс» завершує збір соняшнику

Джерело: agroportal.ua


Новини компаній
Останні новини