Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
У Risoil заявляють про мільйонні збитки через дії Генпрокуратури і ГФС

У Risoil заявляють про мільйонні збитки через дії Генпрокуратури і ГФС

Дії Генеральної прокуратури України (ГПУ) і Державної фіскальної служби (УКРІНФОРМ) України, які за надуманими приводами блокують роботу терміналів, призводять до збитків на десятки мільйонів доларів.

Про це заявив власник Risoil S. A. Шота Хаджішвілі на мітингу біля Одеської обласної прокуратури в четвер, передає кореспондент сайту «Порти України».

Співробітники Risoil і громадська організація «Бізнес Варта» провели мітинг біля Одеської обласної прокуратури з вимогою зупинити блокування роботи терміналу.

«Це просто називається - рекет і злодійство. Ми хочемо попросити прокуратуру області і Генеральну прокуратуру втрутитися в ситуацію. Тому що це не тільки у нас. Ми просто говоримо про це. Це відбувається всюди, кожного тижня, і десятки випадків, коли забирають пшеницю. Сама УКРІНФОРМ створила систему «чорних» і «сірих» компаній, які експортують пшеницю, і сама УКРІНФОРМ з цього годується, в першу чергу, а ГПУ це «кришує». Тому ми хотіли б донести до них, що це потрібно в найближчий же час скасувати, розблокувати роботу терміналів і дозволити людям працювати, заробляти і платити податки », - сказав Хаджішвіл.

Читайте також: Шахраї продають добрива від імені «Аграрного фонду»

Джерело: agroportal.ua


Нравится
Новини компаній
Останні новини