UKRAVIT організував семінар для українських виноградарів у Молдові - Агропортал

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

UKRAVIT організував семінар для українських виноградарів у Молдові

UKRAVIT організував семінар для українських виноградарів у Молдові

24-27 жовтня фахівці «Коблево», «Таврії», «Чорноморської перлини» та інших господарств з Півдня України відвідали кращі виноробні підприємства Молдови.

У ході семінару вітчизняні садівники мали нагоду обмінятись досвідом та практичними навичка вирощування винограду, дізнатись як працюють кращі виноробні підприємства Молдови — «Крікова», «Асконі», «Мімі», «Пуркар».

Українські виробники побували у найстаріших в країні виноробних господарствах, оцінили рівень виробництва, дізналися про проблеми, з якими найчастіше стикаються при вирощуванні винограду в Молдові, а також про системи захисту та підживлення, які дозволяють цих проблем уникати.  

Натомість, вони поділилися з колегами своїм досвідом вирощування винограду. У цьому вітчизняним виноробам допомагає «Інституту здоров’я рослин», надаючи садівникам комплексний технологічний та агробіологічний сервіс.

Науковці та технологічні експерти Інституту розробляють індивідуальні системи захисту та підживлення винограду та супроводжують їх у процесі застосування.

Читайте також: Агрохолдинг «Мрія» і компанія SALIC завершили угоду

Джерело: superagronom.com


Новини компаній
Останні новини