BASF відкриває надсучасний центр селекції огірків у Нунемі, Нідерланди - Агропортал

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

BASF відкриває надсучасний центр селекції огірків у Нунемі, Нідерланди

BASF відкриває надсучасний центр селекції огірків у Нунемі, Нідерланди

Нунем, Нідерланди, 7 листопада 2018 – BASF відкрив надсучасний центр селекції огірків на своєму виробничому майданчику в Нунемі. Інвестиція близько 50 мільйонів євро стала найбільшою за сторічну історію бізнесу насіння овочів. Тепличний комплекс площею у 2,5 гектари з 17 000 м2 приміщень технічного та офісного призначення збільшить можливості BASF для задоволення потреб споживачів новими сортами овочів.

«Овочеве насіння – це ключова частина розширеного портфоліо BASF у сільському господарстві, і ми раді підтримати зростання нашого бізнесу за рахунок інновацій та надсучасних технологій селекції», – повідомив Маркус Гельд, президент підрозділу Agricultural Solutions BASF.
У центрі проводитимуться всі доселекційні та селекційні програми для гладкоплідних довгих та коротких огірків, для огірків снекового типу та огірків-корнішонів, включно з фенотиповою лінією, яка пропонує цифрову оцінку характеристик плоду. За результатом цих програм створять інноваційні сорти для виробників, що працюють як у теплицях, так і з відкритим полем, а також для роздрібної торгівлі та споживачів у всьому світі.  «Інновації у поєднанні з глибоким розумінням потреб клієнтів допомагають нам у BASF рухатися вперед. Ми прагнемо створювати сорти овочів, які мають цінність і перевершують очікування споживача майбутнього», – сказав Андреас Севінг, керівник відділу досліджень і розробок бізнесу насіння овочів у складі компанії  BASF.

Читайте також: Syngenta відкрила першу в Україні Лабораторію Цифрових Інновацій

pesticidov.net


Новини компаній
Останні новини