Bayer скоротить 12 000 робочих місць і продасть бізнес здоров'я тварин - Агропортал

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

http://www.agro.basf.ua/uk/Products/Product-search/Акріс®.html

Bayer скоротить 12 000 робочих місць і продасть бізнес здоров'я тварин

Bayer скоротить 12 000 робочих місць і продасть бізнес здоров'я тварин

Корпорація Bayer оголосила, що має намір скоротити 12 000 робочих місць в своїх глобальних підрозділах і продасть напрямок з охорони здоров'я тварин, яке може коштувати 6,2 млрд євро

Bayer повідомляє, що готує масштабне скорочення співробітників в рамках реорганізації після придбання Monsanto.

З 118 000 чоловік, що працюють в корпорації, передбачається скоротити 12 000. Значна кількість скорочень торкнеться співробітників, що працюють на внутрішньому ринку Німеччини. При цьому, 4 000 робочих місць будуть перенаправлені в підрозділ сільськогосподарських наук компанії.
Нагадаємо, що Bayer витратив понад 60 мільярдів доларів на покупку Monsanto. Щоб дістати схвалення регулюючих органів для угоди, Bayer погодився продати активи, включаючи насінницький бізнес і деякі бренди гербіцидів.
 
Німецька компанія заявила в своїй заяві в четвер, що розглядає питання про продаж ще більшої кількості активів, в тому числі торгову марку американського сонцезахисного крему, що належить Bayer, Coppertone і взуттєвої бренд Dr. Scholl's. Що стосується бізнесу здоров'я тварин, то вже відомо, що 60% акцій купує компанія Currenta, яка надає послуги хімічним компаніям.

Читайте також: «Інститут здоров’я рослин» контролює життєздатність сходів взимку

Джерело: agroxxi.ru


Новини компаній
Останні новини