Вперше українська компанія почне утилізацію пестицидів - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Вперше українська компанія почне утилізацію пестицидів

Вперше українська компанія почне утилізацію пестицидів

У березні 2019 р. компанія UKRAVIT виграла тендер UNIDO (Організація Об'єднаних Націй з промислового розвитку) з реалізації української частини проекту Скоординоване управління видаленням озоноруйнуючих речовин (ОРВ) і стійких органічних забруднювачів (СОЗ) в Україні, Білорусі, Казахстані та Вірменії. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

Згідно з умовами проектного договору, компанія отримає технічну підтримку для створення на її потужностях в Черкасах інфраструктури для видалення озоноруйнуючих речовин і утилізації стійких органічних забруднювачів. Це буде повноцінна виробнича лінія з переробки холодильних, морозильних камер і кондиціонерів та інсинераторна піч.

Цей проект дозволить Україні виконувати взяті на неї зобов'язання по збереженню навколишнього середовища в рамках ратифікованих міжнародних угод — Монреальського протоколу, Базельської і Віденської конвенцій, а також Паризької угоди. Це вперше в Україні вітчизняна компанія займеться утилізацією непридатних пестицидів і фреону. Раніше за цією послугою зверталися до закордонних партнерів.

Читайте також: Законопроект про захист рослин викладено для обговорення

Джерело: kurkul.com


Новини компаній
Останні новини