Придбання Cropio компанією Syngenta - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Придбання Cropio компанією Syngenta

Придбання Cropio компанією Syngenta

Придбання дає нам можливість зайняти лідируючі позиції в сегменті цифрових рішень з управління агровиробництвом на провідних сільськогосподарських ринках.

Cropio залишиться самостійною компанією, і буде повністю належати Syngenta

м Базель, Швейцарія 2 вересня 2019 рік

Сьогодні Syngenta і The Cropio Group оголосили про завершення операції з придбання Syngenta всіх відповідних активів The Cropio Group - провайдера сервісів в області цифрового сільського господарства, послугами якого користуються клієнти в 50 країнах, більшість з яких в Східній Європі. Платформа Cropio - це інтегроване комплексне програмне рішення, що забезпечує супутниковий моніторинг стану посівів, ведення обліку показників і відстеження обладнання та техніки. Зараз за допомогою платформи Cropio клієнти компанії управляють земельним банком, який становить близько 10 млн га.

The Cropio Group шукала партнера з багатим досвідом в агросфері для доповнення та вдосконалення своєї провідної технологічної платформи. Маючи успішний досвід партнерства в сегменті цифрових рішень для сільського господарства, компанія Syngenta стала ідеальним партнером, який допоможе підвищити ефективність клієнтів Cropio.

Читайте також: Corteva Agriscience розробила нову технологію оброблення насіння

Джерело: propozitsiya.com


Новини компаній
Останні новини