Аграрії зможуть безкоштовно утилізувати тару з-під пестицидів - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Аграрії зможуть безкоштовно утилізувати тару з-під пестицидів

Аграрії зможуть безкоштовно утилізувати тару з-під пестицидів

Компанія «Байєр» запускає проект «Використаній тарі – не місце у вашому господарстві!». В рамках ініціативи виробник пестицидів безкоштовно збиратиме та утилізовуватиме тару, яка лишилась після внесення ЗЗР.

Тара з-під агрохімії не підлягає подальшій переробці, а тому при неправильному поводженні з нею виникають загрози і для довкілля, і для людей, зазначають в компанії.

Щоб уникнути цього, «Байєр» радить аграріям здавати використану тару з-під пестицидів тільки ліцензійним компаніям-постачальникам послуг з утилізації.

Іноді господарі вирішують взагалі не позбуватися тари з-під ЗЗР. Натомість, вони починають використовувати її у власному господарстві для найрізноманітніших побутових цілей – від зберігання мастил та палива і до зберігання води тощо.

ТАРА З-ПІД ЗЗР ЗАЛИШАЄТЬСЯ НЕБЕЗПЕЧНОЮ НАВІТЬ ПІСЛЯ ЧИСЛЕННИХ ПРОМИВАНЬ

Але пластикова тара з-під ЗЗР залишається небезпечною навіть після численних промивань. Тож продовжує нести загрозу для здоров’я людини, яка нею постійно користується, йдеться в повідомленні.

Те ж саме стосоється спалювання такої тари. Цього робити категорично не можна. Шкідливі речовини осідають у ґрунті та стічних водах, отже фермер ризикує забруднити і всю навколишню територію.

Аби цього не сталося, «Байєр» планує збирати у фермерів порожню тару та організовувати її переробку. Про збір та утилізацію подбає офіційний партнер компанії (постачальник послуг з утилізації) – ТОВ «Укрекопром».

Читайте також: Аграрії наполовину забезпечені міндобривами

Джерело: agronews.ua


Новини компаній
Останні новини