BASF виводить на ринок перший SDHI-фунгіцид на зернові культури Пріаксор™ за доступною ціною - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

BASF виводить на ринок перший SDHI-фунгіцид на зернові культури Пріаксор™ за доступною ціною

BASF виводить на ринок перший SDHI-фунгіцид на зернові культури Пріаксор™ за доступною ціною

04 – листопада 2019 – Київ, Україна. BASF випускає на ринок новий двокомпонентний фунгіцид для зернових Пріаксор™. Завдяки потужній комбінації стробілуріну піраклостробіну з однією із найкращих діючих речовин класу карбоксамідів на зернових Ксеміум®, препарат ефективно контролює основні хвороби пшениці (септоріоз і піренофороз) та ячменю (сітчаста плямистіть і ринхоспоріоз). До цього часу фунгіциди класу карбоксамідів на ринку України були переважно вартісними та преміальними продуктами, які не кожному агровиробнику по кишені. BASF стала першою компанією на ринку ЗЗР, яка пропонує SDHI-продукт за доступною ціною.

«Пріаксор™, на відміну від більшості інноваційних продуктів, що тільки виходять на ринок, не коштуватиме захмарних грошей. Препарат зможуть дозволити собі як великі агрохолдинги, так і підприємства малого бізнесу», —коментує Андрій Касьян, керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу. — «Унікальна формуляція дозволяє отримати максимальний результат за мінімальних витрат».
Препарат буде доступний на ринку вже з 2020 року, тому у аграріїв є можливість перевірити його ефективність на власному полі. Крім того, протягом сезону наочна демонстрація дослідів з використанням системи захисту  зернових культур  BASF буде доступна в агро- та демоцентрах компанії.

Читайте також: BASF націлений на щорічне збільшення прибутку на 1%

Джерело: pesticidov.net


Новини компаній
Останні новини