"Епіцентр К" інвестував в нові елеваторні комплекси 3 млрд грн - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

"Епіцентр К" інвестував в нові елеваторні комплекси 3 млрд грн

Група компаній "Епіцентр К" запустила в експлуатацію першу чергу масштабного інвестиційного проєкту - побудовано два нові та збільшено потужності ще двох елеваторів у Вінницькій та Хмельницькій областях.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу компанії, у результаті кількість власних елеваторів, які обслуговують аграрний напрямок групи компаній агрохолдинг "Епіцентр Агро", зросла з 6 до 8, а їх загальні потужності зі зберігання збільшено до понад 800 тис. тонн.

В експлуатацію введено два нових маршрутних елеваторних комплекси на Вінниччині: "Вендичани" (Могилів-Подільській район) потужністю 120 тис. тонн одночасного зберігання та "Вапнярка" (Томашпільський район) на 200 тис. тонн.

Також завершено реконструкцію Вінницького елеватору (м. Вінниця), в результаті якої його потужності зі зберігання збільшено до 168 тис. тонн. Крім того, на 60 тис. тонн виросли потужності Закупнянського ХПП (Хмельницька область) - після реконструкції підприємство може сушити та зберігати 105 тис. тонн зерна.

Як зазначає директор аграрного департаменту "Епіцентр К" Василь Мороз, після реалізації усіх проєктів елеваторні потужності з одночасного зберігання зерна до кінця 2019/2020 маркетингового року виростуть до 1 млн тонн. В планах компанії до кінця 2020/2021 маркетингового року збільшити потужності компанії з одночасного зберігання зерна до 2 млн тонн.

Читайте також: Нібулон завершив будівництво нового елеватора у Вінницькій області

Джерело: proagro.com.ua


Новини компаній
Останні новини