На ринок виходить Стеллар Плюс - покращений гербіцид Стеллар - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

На ринок виходить Стеллар Плюс - покращений гербіцид Стеллар

На ринок виходить Стеллар Плюс - покращений гербіцид Стеллар

    Стеллар Плюс ще ефективніше контролює однорічні та багаторічні злакові та дводольні бур'яни (Ваточник сирійського, амброзії полинолистої, просо куряче, падалиця соняшнику)

BASF випускає на ринок вдосконалений гербіцид для кукурудзи Стеллар Плюс. Завдяки комбінації двох діючих речовин, топрамезона і дикамби, препарат здатний контролювати розвиток надзвичайно злісного бур'яну Ваточник сирійського. В результаті аграрій отримує швидкий візуальний ефект і захист від бур'янів до кінця сезону. Стеллар Плюс - це поліпшена версія популярного препарату Стеллар, наступний етап еволюції продукту. Про це пише propozitsiya.com.

Маючи в складі препарату прилипач, він добре тримається на рослині і ефективно проникає всередину бур'янів. Це підсилює дію гербіциду навіть при несприятливих умовах, маючи кращу стійкість до змивання. Головне діюча речовина в складі Стеллар Плюс, топрамезон, має виражену ґрунтову дію, що дозволяє тримати посіви в чистоті протягом усього сезону. Тому препарат захищає посіви протягом усього сезону. Досить однієї обробки для отримання результату. Інша діюча речовина, дікамба, знищує більше 200 видів бур'янів. При цьому відбувається блокування фотосинтезу і руйнування їх гормональної системи. В результаті - бур'яни гинуть через брак поживних речовин і сильного гормонального дисбалансу.

Читайте також: BASF націлений на щорічне збільшення прибутку на 1%

Джерело: propozitsiya.com


Новини компаній
Останні новини