«Нібулон» запустив зерновий термінал в Хмільнику - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

«Нібулон» запустив зерновий термінал в Хмільнику

«Нібулон» запустив зерновий термінал в Хмільнику

«Нібулон» ввела в експлуатацію новий комплекс з приймання, зберігання і відвантаження сільгосппродукції в смт. Хмільник Вінницької області.

Комплекс забезпечує технологічні процеси з зерновими, зернобобовими та олійними вантажами, а саме прийом, зберігання і відвантаження їх на залізничний транспорт, говориться в повідомленні компанії.

«Ми побудували нове підприємство з дотриманням всіх будівельних і технічних вимог всього за три місяці. Комплекс має в своєму складі 8 зерносховищ загальною ємністю для зберігання на 4 тис. т, норійну вежу з потужним очисним і транспортним устаткуванням, пункт розвантаження автотранспорту з завальною ямою, автомобільні та залізничні ваги, підземну транспортну галерею і надземні транспортні естакади для завантаження продукції в залізничний транспорт », - відзначили в компанії.

Також на підприємстві працює виробничо-технологічна лабораторія, оснащена сучасним обладнанням, приладами і високоточними засобами вимірювань для визначення показників якості сільгосппродукції.

«Загальна потужність комплексу з відвантаження - 33,5 тис. тонн в рік. Зараз підприємство активно працює, приймаючи кукурудзу нового врожаю, яку зібрали наші виробничі підрозділи - філії «Хмільник» і «Південний Буг» на Вінниччині. Загальний обсяг цієї сільськогосподарської культури, яка буде передана на зберігання - 4 тис. тонн », - уточнили в« Нібулон ».

Читайте також: "Епіцентр К" інвестував в нові елеваторні комплекси 3 млрд грн

Джерело: AgroPortal


Новини компаній
Останні новини