BASF інвестує $ 10 млрд в новий проект в Китаї - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

BASF інвестує $ 10 млрд в новий проект в Китаї

BASF інвестує $ 10 млрд в новий проект в Китаї

Компанія BASF почала будівництво інтегрованого нафтохімічного проекту вартістю $ 10 млрд в південній провінції Китаю Гуандун.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Цей проект стане першим хімічним комплексом в Китаї, який повністю належить іноземним власникам. Компанія повідомляє, що в чергу будуть проводитися технічні пластмаси і термопластичні поліуретани (ТПУ), а також деякі нафтохімічні продукти.

Очікується, що перша черга проекту почнеться в 2022 році з виробничою потужністю 60 тис. Т в рік (в рік), в результаті чого сукупна потужність BASF по випуску технічних пластмас і ТПУ в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні досягне 290 тис. Т на рік.

Компанія планує завершити весь проект до 2030 року. Очікується, єто єтот завод стане третьою за величиною майданчиком BASF в світі після Людвігсхафена в Німеччині і Антверпена в Бельгії.

Нагадаємо, що на думку керівника департаменту Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу BASF Андрія Касьяна, розширювати штат компанії, не вкладаючи в якість персоналу, не має сенсу. Тому, кількість співробітників BASF в Україні за останні 6 років збільшилася лише на чверть.

Читайте також: На ринок виходить Стеллар Плюс - покращений гербіцид Стеллар

Джерело: latifundist.com


Новини компаній
Останні новини