Kleffmann Group і Kynetec завершили злиття - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Kleffmann Group і Kynetec завершили злиття

Kleffmann Group і Kynetec завершили злиття

До складу нової компанії тепер входять близько 950 дослідників ринку, інтерв'юерів, аналітиків даних, маркетологів і фахівців з візуалізації даних в 30 країнах

Завершено операцію з об'єднання компаній Kleffmann Group, що займаються дослідженнями ринку у всьому світі, і Kynetec.

Ця трансформує угода була продиктована проблемами консолідації клієнтів в секторах «Здоров'я тварин» і «Сільське господарство» в поєднанні з необхідністю продовжувати інвестувати в цифрові технології, повною мірою використовуючи зростаючий обсяг доступних «глибоких» даних.

Нещодавно об'єднана компанія буде розробляти глобально узгоджені рішення, всесвітні спільноти фермерів-респондентів і передову аналітику, що дозволить вивести розуміння ринку на новий рівень.

Спираючись на основи двох і без того успішних компаній і об'єднавши найкраще з обох, злиття є взаємодоповнюючим і дуже перспективним.

При цьому, поточний портфель продуктів і послуг обох компаній буде працювати без перерв. Всі члени команди Kynetec і група з дослідження ринку Kleffmann Group увійдуть до складу нової компанії.

Буркхард Клеффманн, колишній основний акціонер і головний виконавчий директор Kleffmann Group, покинув Kleffmann Group, щоб зосередитися на триваючому розвитку сільськогосподарського бізнесу дистанційного зондування My Data Plant / Crop Radar (неконкурентного бізнесу).

Читайте також: Corteva Agriscience отримала нагороди Crop Science Awards 2019

Джерело: agroxxi.ru


Новини компаній
Останні новини