Corteva Agriscience виводить на український ринок новий гербіцид для захисту соняшнику - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Corteva Agriscience виводить на український ринок новий гербіцид для захисту соняшнику

Corteva Agriscience виводить на український ринок новий гербіцид для захисту соняшнику

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience представляє українським виробникам соняшнику новітній гербіцид Геліантекс™ на основі унікальної молекули Arylex™ Active.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

 «Препарат є високоефективним рішенням для контролю проблемних видів бур'янів у посівах соняшнику, що не має аналогів на ринку завдяки молекулі Arylex™ Active (галауксифен-метил), яка відноситься до нового класу хімічних сполук - арилпіколінатів», - розповідають в компанї. Геліантекс™, препарат на основі унікальної новітньої молекули Arylex™ Active, позиціонується як високоефективний страховий гербіцид для контролю проблемних видів дводольних бур'янів у посівах соняшнику, включаючи лободу білу (Chenopodium album), канатник Теофраста (Abutilon Theophrasti), нетребу звичайну (Xanthium strumarium) та інші.

 «Особливою перевагою препарату є неперевершений контроль амброзії полинолистої (Ambrosia artemisiifolia), включаючи перерослу. За результатами випробувань у різних регіонах України використання Геліантекс™ не тільки забезпечило ефективний контроль проблемних видів бур'янів, але й збереження врожаю від 0,3 т/га до 0,5 т/га на площах з високим ступенем забур'янення амброзією полинолистою», - відмічають в компанії.

Початок продажів гербіциду Геліантекс™  в Україні заплановано на період березень-квітень 2020 року.

Читайте також:  Операційна EBITDA компанії Corteva у 2019 році склала $2 млрд

Джерело: Agravery.com


Новини компаній
Останні новини