Corteva Agriscience, великий виробник хлорпирифос, припинить його виробництво в кінці року - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Corteva Agriscience, великий виробник хлорпирифос, припинить його виробництво в кінці року

Corteva Agriscience, великий виробник хлорпирифос, припинить його виробництво в кінці року

Прес-секретар Corteva Грегг Шмідт назвав цей крок «стратегічним діловим рішенням», викликаним неухильним зниженням продажів.

Продається під торговою назвою Lorsban, хлорпирифос кілька років піддавався нападкам з боку екологічних груп, які стверджують, що негативний вплив цього інсектициду на розвиток нервової системи у людей, особливо у новонароджених і дітей, має привести до загального заборони.

Оголошення Corteva збіглися з тим же днем, коли в Каліфорнії закінчилися продажу хлорпирифос. Після 2020-го фермерам штату Каліфорнія не дозволять застосовувати хлорпирифос.

Нью-Йорк повністю припиняє використання хлорпирифос до липня 2021 року інші штати також розглядають можливість заборони.

Раніше в цьому році американське Агентство з охорони навколишнього середовища відхилив петицію, спрямовану на заборону хлорпирифос, заявивши, що не було достатньо «достовірних, повних і надійних» доказів впливу препарату на нервову систему. До сих пір групи еко-громадських працівників і деякі штати оскаржують рішення в 9 м окружному апеляційному суді.

Шмідт сказав, що Corteva продовжує підтримувати безпечне використання хімікату при застосуванні відповідно до етикеткою, і компанія «буде працювати з фермерами, щоб переконатися, що у них є те, що їм потрібно».

«Наші клієнти матимуть доступ до достатньої кількості хлорпирифос для покриття поточного попиту до кінця року, коли вони перейдуть на інші продукти або інших постачальників», - йдеться в короткій заяві компанії.

Corteva також планує продовжити роботу над процесом перереєстрації, який планується завершити у 2022 році, і продовжувати брати участь в судовому процесі по 9-му округу.

Читайте також: Corteva Agriscience виводить на український ринок новий гербіцид для захисту соняшнику

Джерело: agroxxi.ru


Новини компаній
Останні новини