Інвестиції ВТБ в зерновий бізнес вже перевищили $ 2 млрд - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Інвестиції ВТБ в зерновий бізнес вже перевищили $ 2 млрд

Інвестиції ВТБ в зерновий бізнес вже перевищили $ 2 млрд

Сумарні інвестиції банку ВТБ в зерновий бізнес перевищили $ 2 млрд. Про це 10 лютого заявив перший заступник президента-голови банку Юрій Соловйов, повідомило агентство Інтерфакс.

При цьому Ю.Соловйов нагадав, що ВТБ створює вертикально інтегрований холдинг на базі зернових та логістичних активів, передаючи в нього частки в компаніях, пов'язаних з цим бізнесом. Активи консолідуються на базі «Деметра-холдингу», який належить ВТБ через ряд структур.

    «Інвестиції в вартість компанії (enterprise value) склали понад $ 2 млрд, але це інвестиції в широкому сенсі слова, в тому числі кредитні кошти», - сказав перший заступник голови ВТБ.

Нагадаємо, що в кінці грудня банк передав в зерновий холдинг свій пакет в «Об'єднаної зернової компанії» в розмірі 50% мінус одна акція і частку в ПАТ «Новоросійський комбінат хлібопродуктів» в розмірі 33,68%. Також на структури «Деметра-холдингу» купувалися 100% «Новоросійського зернового терміналу» і 70% зернового трейдера «Мірогрупп Ресурси».

Раніше Ю.Соловйов говорив, що ВТБ залучить одного або декількох інвесторів в свій новий зерновий холдинг в лютому, однак контроль залишиться у банку. За словами банкіра, частка ВТБ в холдингу в результаті продажу може опуститися нижче 75%, але завдання банку - «залишити управління інтегрованої ланцюжком за собою».

Читайте также: ЄБРР надає кредит € 10 млн на підтримку розширення групи «Grain Alliance»

Источник: apk-inform.com


Новини компаній
Останні новини