Bayer планує збільшити виробництво насіння кукурудзи в Україні - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Bayer планує збільшити виробництво насіння кукурудзи в Україні

Bayer планує збільшити виробництво насіння кукурудзи в Україні

У наступному сезоні на насіннєвому заводі Bayer в Почуйках на Житомирщині планують збільшити виробництво насіння кукурудзи та наблизитися до номінальної потужності заводу. Повністю досягти цього показника в компанії планують за наступні два роки.

Про це журналістам повідомив директор з виробництва компанії Bayer в Україні Ремі Дей-Тос під час прес-туру на виробничі потужності насіннєвого заводу.

«У насіннєвий індустрії неможливо запустити насіннєвий завод відразу на повну потужність. Тому ми зараз в процесі бюджетного менеджменту, є час, щоб поступово нарощувати виробництво і підвищити професіоналізм нашої команди », - зазначив Ремі Дей-Тос.

За його словами, зараз в Україні попит на насіння кукурудзи більше, ніж може зробити завод, тому зрозуміло, що зараз вироблені насіння на заводі в Почуйках реалізуються тільки в Україні.

«До того ж, поки регуляція ЄС не дозволяє експортувати насіння з України. Але при цьому наше виробництво відповідає всім вимогам ЄС.

Взагалі, ми маємо можливість збільшити потужності виробництва в 2,5 рази. Для цього у нас є майданчик для установки додаткових сушарок і ліній. Якщо в Україні будуть збільшуватися площі під кукурудзою і буде можливий експорт в ЄС, ми зможемо наростити виробництво насіння. Це середньострокова стратегія компанії », - зазначив Ремі Дей-Тос.

Він додав, що зараз фокус інвестицій Bayer в Україні зосереджений на сільськогосподарську техніку і її обладнання системами точного висіву.

Читайте також:   Corteva Agriscience виводить на український ринок новий гербіцид для захисту соняшнику

Джерело: AgroPortal


Новини компаній
Останні новини