Corteva Agriscience запускає продажі нового фунгіциду у Франції - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Corteva Agriscience запускає продажі нового фунгіциду у Франції

Corteva Agriscience запускає продажі нового  фунгіциду у Франції

Corteva Agriscience оголосила про отримання першої європейської реєстрації для серії продуктів, що мають в основі діючу речовину Inatreq Active. Його затверджено для продажу у Франції.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, це перший за останні 15 років препарат природнього походження, призначений для лікувального та профілактичного контролю всіх штамів септоріозу.
Продукт буде доступний для продажу у Франції наприкінці 2020 року для посівного сезону 2021 року. Подальші реєстрації продуктів на основі Inatreq очікуються протягом наступного року у Великобританії, Німеччині, Данії та згодом на всіх європейських ринках.

«Перш за все, це нове рішення допоможе контролювати септоріоз, найбільш значну хворобу, яка суттєво знижує врожайність пшениці та викликає велике занепокоєння у фермерів, – зазначив керівник Corteva Agriscience у Франції Жан-Філіп Легендр. – У результаті революційної роботи наукових дослідників Corteva Agriscience, цей новий фунгіцид буде відповідати сучасним викликам управління культурою та прагненням наших фермерів до інновацій, що забезпечать більш ефективний захист власних врожаїв».

Діюча речовина Inatreq також захищає банани від головного захворювання – чорної сигатоки. Кілька країн, включаючи Беліз, Колумбію, Еквадор, Гватемалу, Гондурас, Кот-д’Івуар та Панаму, зареєстрували фунгіцид Kyventiq на основі Inatreq Active для застосування на бананах.

Читайте також:  Corteva Agriscience пропонує розумне рішення для українських виробників соняшнику

Джерело:  AgroTimes


Новини компаній
Останні новини