Risoil нарощує активи і збільшує активність - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Risoil нарощує активи і збільшує активність

Risoil нарощує активи і збільшує активність

Після запуску процесу підготовки до концесії Херсонського морського торгового порту (ХМТП), Risoil запустила проект по розширенню своєї трейдингової активності з використанням складських, вантажних і лабораторних потужностей ХМТП. Про це 26 червня повідомила прес-служба компанії.Після запуску процесу підготовки до концесії Херсонського морського торгового порту (ХМТП), Risoil запустила проект по розширенню своєї трейдингової активності з використанням складських, вантажних і лабораторних потужностей ХМТП. Про це 26 червня повідомила прес-служба компанії.

«Херсон - експортний хаб для продуктів переробки зернових і олійних культур, таких як пшеничні висівки, шрот соняшниковий і соєвий, лушпиння соняшникова та соєва, і ін. Це пов'язано з тим, що із закупівлі зернових культур (пшениця, кукурудза, ячмінь), що становить левову долу експорту сільськогосподарської продукції України, важко конкурувати з глибоководними морськими портами. При цьому, продукти переробки, виходячи з логістики, більше підійдуть для Херсона », - вважають в Risoil.

З огляду на специфіку торгівлі з Херсонських портів і поставлених планів на майбутній зерновий сезон (01.07.20 - 30.06.21), навесні 2020 року було запущено 2 пілотних проекти перевалки сипучих кормових і продовольчих вантажів з використанням різних способів накопичення і навантаження. Продовольча пшениця накопичувалася в силосах біля причалу з наступним навантаженням, через бункерну стрічку, прямо в судно. Комбінована партія з соняшниковою шротом і соєвої лушпинням накопичувалася в критих складах і була занурена в судно кранами. Дане рішення дозволило компанії оцінити потенціал ХМТП, щільніше познайомитися з фермерськими господарствами області, підприємствами борошномельної і масложирової промисловості регіону, і планувати майбутній сезон.

Читайте також: Syngenta, ADAMA та Sinochem оголосили про об'єднання у групу компаній Syngenta Group

Джерело:apk-inform.com


Новини компаній
Останні новини