На ринок України вийшов новий бренд насіння Biligrain - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

На ринок України вийшов новий бренд насіння Biligrain

На ринок України вийшов новий бренд насіння Biligrain

На ринок України виходить новий бренд насіння Biligrain, який з'єднав кращі зразки світової селекції, якісне вирощування і доопрацювання. Ці насіння українського виробництва, вирощені на площах компанії «Агрокрай» (Хмельницька область) і допрацьовані на заводі, який побудований за проектом німецького інженера Георга Рейтера (Reiter Seed Processing).

Зараз аграріям пропонуються насіння пшениці, сої та квасолі, в планах також додати в асортимент насіння ячменю, полби та амаранту.

«На даний момент ми пропонуємо сорту пшениці Катаріна і Фелікс селекції Saaten Union, і на ексклюзивних умовах сорти пшениці Ронін і КВС Еміль селекції KWS. Також в нашому асортименті є сорти сої Аріса і Асука селекції Прогрейн, Кардіфф і СГ Кеа селекції Saatbau Linz. Щодо квасолі, зараз ми пропонуємо аграріям три сорти: біла дрібна Мерлін, чорна дрібна Зорро і червона велика Монтхаум, американської селекції », - розповів директор компанії« Агрокрай »Олег Белявец.

Головна особливість нового бренду - поєднання кращих зразків селекції від великих світових компаній, вирощування в умовах України із застосуванням точного землеробства, доробка на новому технологічному насіннєвому заводі Biligrain.

Читайте также: ТД Насіння находится на грани банкротства

Джерело: latifundist.com


Новини компаній
Останні новини