У ALFA Smart Agro проводять безкоштовну фитопатологическую експертизу насіння - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У ALFA Smart Agro проводять безкоштовну фитопатологическую експертизу насіння

У ALFA Smart Agro проводять безкоштовну фитопатологическую експертизу насіння

З метою правильного вибору фунгіцидної протруйника для насіння озимих зернових колосових культур (пшениця, ячмінь, жито) компанія ALFA Smart Agro пропонує своїм клієнтам безкоштовну фитопатологическую експертизу посівного матеріалу.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Як відзначають в ALFA Smart Agro, аналіз насіння проводиться в сертифікованій лабораторії компанії відповідно до вимог ДСТУ 4138-2002 «Насіння сільськогосподарських культур. Методи визначення якості ».

«У сезоні 2019 року в лабораторії ALFA Smart Agro було досліджено 730 зразків насіння, в основному зернових колосових культур. Найчастіше діагностували ураження альтернаріоз (65%), рідше - фузаріозом (15%). В окремих випадках на насінні виявляли також збудників гельмінтоспоріозу, головні та деякі види бактеріозів. На підставі отриманих даних фахівці компанії дають агровиробникам рекомендації по вибору оптимального протруйника », - інформують в компанії.

Сьогодні в портфелі продуктів ALFA Smart Agro є 3 препарату для захисту насіння від хвороб. Вибір між ними залежить від необхідного спектра дії і технології вирощування культур:

Авіценна (тебуконазол, 50 г / л + прохлораз, 250 г / л + крезоксім-метил, 50 г / л) захищає від широкого спектра насіннєвих, ґрунтових і аерогенних інфекцій, в тому числі снігової плісняви, церкоспореллез, видів плямистостей, головні та кореневих гнилей. Завдяки ростостимулюючі дії Авіценна ідеально підходить для посушливих регіонів і пізніх строків сівби. Найчастіше препарат застосовується в інтенсивній і базової технології вирощування культур.
Кантаріс (тіаметоксам, 250 г / л + прохлораз, 150 г / л + флутриафол, 50 г / л) - інноваційний продукт ALFA Smart Agrо. Це інсекто-фунгіцидний протруйник, який захищає насіння і сходи зернових колосових культур від комплексу хвороб і шкідників. Кантаріс рекомендований для насіннєвих посівів і високотехнологічного виробництва.
Венцедор (тебуконазол, 25 г / л + тирам 400 г / л) забезпечує контроль сажкових хвороб, кореневих гнилей, бактеріозів і цвілі насіння, контролює септоріоз і гельмінтоспоріоз на сходах. Це надійний протруйник для технологій вирощування з мінімальними інвестиціями і для посівів навіть після гірших попередників.

Крім фітопатологичеськой експертизи, аналіз насіння в лабораторії ALFA Smart Agro передбачає також визначення подібності посівного матеріалу і масу 1000 насінин. Ці показники дозволяють оцінити якість посівного матеріалу.

Читайте також: ЄвроХім організовує велике виробництво міндобрив в Казахстані

Джерело: latifundist.com


Новини компаній
Останні новини