Corteva відкриває новий дослідницький центр - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Corteva відкриває новий дослідницький центр

Corteva відкриває новий дослідницький центр

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience відкриває новий комплексний дослідницький центр по вивченню сільськогосподарських культур в Сегеді, Угорщина.

Як говориться в повідомленні компанії, центр служить хабом для співпраці членів наукової команди Corteva Agriscience для розробки новаторських і стійких сільськогосподарських рішень для фермерів Європи і всього світу.

«Новий інтегрований центр в Сегеді із загальним обсягом інвестицій $ 1,9 млн є одним з найбільших комплексних дослідницьких центрів з вивчення сільськогосподарських культур компанії Corteva в Європі. У новому офісі працюють 34 людини, в тому числі вісім вчених, які займаються інноваціями в галузі насінництва та захисту рослин », - відзначають в компанії.

Команда селекціонерів, що базується в Сегеді, відповідає за селекцію кукурудзи і соняшнику і розробку елітної гермоплазми Corteva. Команда розробляє гібриди з високим потенціалом врожайності і агрономічними властивостями, включаючи стійкість до теплового стресу, що є поширеним явищем в континентальній Європі. Попередня селекційна робота команди внесла свій внесок у створення багатьох продуктів, які формують ринок, в тому числі стійких до гербіцидів гібридів соняшнику ExpressSun® бренду Pioneer®, високоолеінових насіння соняшнику і лідируючої на ринку лінійки продуктів гібридів кукурудзи Optimum® AQUAmax® бренду Pioneer®. Можливості команди по формуванню набору характеристик батьківських форм і виробничі дослідження також підтримують роботу насіннєвого заводу, розташованого в сусідньому місті Сарваш.

Команда інтегрованих польових наукових дослідників, що базується в Сегеді, в рамках польових випробувань зосереджена на розробці нових рішень по боротьбі з бур'янами, шкідниками і хворобами, а також на розробці технологій по обробці насіння і біологічних препаратів.

"Це дуже важлива віха в історії Corteva Agriscience, так як три значущих науково-дослідних підрозділи об'єднані для співпраці і розробки передових рішень для фермерів Угорщини та інших європейських країн. Завдяки цій інтеграції ми створюємо творче середовище для інновацій і підвищення операційної ефективності, використовуючи синергію трьох раніше окремих об'єктів ", - повідомив керівник відділу селекційних технологій компанії Corteva Agriscience в Європі Абелардо Де Ла Вега.

Читайте також: Corteva Agriscience повідомляє про успішне завершення суду про фальсифікат

Джерело: tripoli.land


Новини компаній
Останні новини