«Епіцентр Агро» ввів в експлуатацію новий елеватор - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

«Епіцентр Агро» ввів в експлуатацію новий елеватор

«Епіцентр Агро» ввів в експлуатацію новий елеватор

Компанія «Епіцентр Агро» ввела в експлуатацію елеватор в с. Іванівка Ставищенського району Київської області.

Польська компанія FEERUM розробила, виготовила і поставила силоси, енергоефективні сушарки, транспортувальне обладнання та систему автоматичного управління об'єктом. Силоси мають загальну місткість 150 тис. М3. Сушарки FTD загальною потужністю 44 МВт можуть висушити 4500 т кукурудзи на добу. Система управління об'єктом дозволяє постійно вимірювати параметри зерна, в тому числі вологість і температуру. Дахи силосів покриті спеціальним полімерним покриттям, який зменшує нагрівання поверхні і, таким чином, запобігає перегріванню зерна.

У транспортних пристроях і технологічних з'єднаннях застосовується високоміцне полімерне покриття. Полімер дозволяє продовжити термін служби машин і пристроїв в кілька разів, а значить, і всього об'єкта. Це абсолютна новинка в сушильних і складських приміщеннях.

Для збереження високої якості зерна, а також зниження споживання енергії на елеваторі майже на 40% були використані стрічкові транспортери продуктивністю 175 т / год. Зерно, яке транспортується на стрічкових транспортерах, надходить в силос практично без пошкоджень. Більш того, стрічкові транспортери мають більш тривалий термін служби, ніж стандартні ланцюгові.

Читайте також: Glencore завершив покупку великого терміналу з перевалки соняшникової олії в Миколаєві

Джерело: propozitsiya.com


Новини компаній
Останні новини