Промисловість ЄС щодо захисту рослин оголошує про свій внесок в стратегію «Від ферми до вилки» - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Промисловість ЄС щодо захисту рослин оголошує про свій внесок в стратегію «Від ферми до вилки»

Промисловість ЄС щодо захисту рослин оголошує про свій внесок в стратегію «Від ферми до вилки»

Європейські виробники засобів захисту рослин хочуть приєднатися до стратегії «Від ферми до вилки» з програмою з трьох пунктів

Виробники пестицидів в ЄС хочуть брати участь в загальній екологізації і реагувати на вимоги суспільства, пише Альфонс детер в своїй статті на порталі www.topagrar.com.

«Ми - частина рішення», - підкреслив Джеральдін Кутас, генеральний директор Європейської асоціації виробників засобів захисту рослин (ECPA).

Кутас визнає, що в найближчі десять років необхідно скоротити використання коштів з високим ступенем ризику. Однак, навряд чи скорочення всієї застосовуваної в ЄС агрохімії вдвічі до 2030 року - правильний шлях.

ECPA вимагає, щоб Комісія ЄС провела оцінку впливу, перш ніж визначати конкретні цілі для скорочення тих чи інших пестицидів. Комісія ЄС повинна досліджувати вплив передбачуваних заборон на поставку продуктів харчування, навколишнє середовище і доходи фермерів.

Виробники пестицидів вже зараз хочуть приєднатися до стратегії «Від ферми до вилки» зі своєю програмою з трьох пунктів.

Перше. Вони оголошують про інвестиції в розмірі 10 мільярдів євро в точне землеробство і оцифровку до 2030 року. Крім того, виробники хочуть інвестувати 4 мільярди євро в біологічний захист рослин.

По-друге, слід збільшити повторне використання тари для пестицидів. Очікується, що рівень рециклінгу в ЄС збільшиться з 60% сьогодні до 75% в 2025 році.

По-третє, галузь захисту рослин хоче забезпечити правильне застосування агрохімії за рахунок розширення програм навчання для фермерів і консультантів

Читайте також: У зв'язку з дефіцитом ріпаку країни ЄС збільшують переробку сої

Джерело: agroxxi.ru


Новини компаній
Останні новини