Миколаївська філія «Аскет Шиппінгу» обробила 250 тис. тонн зерна нового врожаю - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Миколаївська філія «Аскет Шиппінгу» обробила 250 тис. тонн зерна нового врожаю

Миколаївська філія «Аскет Шиппінгу» обробила 250 тис. тонн зерна нового врожаю

   Миколаївська філія «Аскет Шиппінгу» з початку маркетингового сезону 2020/21 обробила 250 тис. тонн зернових вантажів. Зокрема, за серпень вантажообіг компанії в Миколаєві склав 136 тис. тонн пшениці. Про це повідомляє прес-служба «Аскет Шиппінгу».

   «У серпні ми відвантажували великі теплоходи, найбільшим з них був Mercurius призначенням на Іспанію, повантажили партію 33 тис. тонн зерна. Якщо говорити про співвідношення надходження вантажів залізничним транспортом та автомобілями, то в липні ми прийняли близько 30 тис. тонн вантажів вагонами, 100 тис. тонн — з автомобілів», — розповідає Кирило Паливода, директор Миколаївської філії «Аскет Шиппінгу».

   Він додає, що у серпні співвідношення змінилося, філія обробила 60 тис. тонн пшениці вагонами, 50 тис. тонн — автотранспортом.

   «Уже з вересня розширюємо номенклатуру вантажів: почали накопичувати на складі сою», — зазначив Паливода.

   За його словами, динаміка експортних відправок зернових в липні-серпні відрізняється від аналогічного періоду попереднього сезону.

   "Нестабільність цін внесла корективи. Якщо в серпні минулого року клієнти вели активні продажі і були рекордні обсяги відправок з Миколаєва, то зараз з огляду на кон'юнктуру ринку і меншого за обсягами врожаю пшениці, інтенсивність експортних відправок з регіону нижча, ніж на початку минулого сезону. Будемо сподіватися, що ця тенденція зміниться", — підкреслив директор Миколаївської філії «Аскет Шиппінгу».

Читайте також: «Епіцентр Агро» ввів в експлуатацію новий елеватор

Джерело: tripoli.land


Новини компаній
Останні новини