ALFA Smart Agro в 2021 році випустить нові ЗЗР для соняшника, кукурудзи та сої - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

ALFA Smart Agro в 2021 році випустить нові ЗЗР для соняшника, кукурудзи та сої

ALFA Smart Agro в 2021 році випустить нові ЗЗР для соняшника, кукурудзи та сої

ALFA Smart Agro планує випустити нові ЗЗР для соняшника, кукурудзи та сої.

Про це розповіли вчені ALFA Smart Agro в матеріалі «Розібрати на молекули: як тестуються інноваційні ЗЗР»

Зокрема, в цьому році завершилися дослідження нового фунгіциду Аміконі для захисту соняшнику. Його розробка тривала близько трьох років. Він має тривалий профілактичний і швидке лікувальну дію в поєднанні з яскраво вираженим фізіологічним ефектом.

«Завдяки використанню ефективних діючих речовин і обраної формуляції (емульсія масла у воді) ми створили продукт, що володіє підвищеною персистентного не тільки в нормальних умовах, але також в умовах мінливої ​​та екстремальної погоди. Ми тестували продукт під час посухи і в період надлишкових опадів, при низьких і високих температурах. В цілому ми провели близько 600 тестів прототипів цього фунгіциду. У 2021 року ми випускаємо на ринок продукт, в якому по-справжньому впевнені », - розповів директор департаменту R & D ALFA Smart Agro Сергій Кнечунас.

Цього року портфель компанії поповниться новим гербіцидом для кукурудзи Тривіум, до складу якого входять римсульфурон (250 г / кг), тифенсульфурон-метил (150 г / кг) і флорасулам (80 г / кг). Завдяки інноваційній технології Smart Guard, яку розробили вчені компанії, препарат відмінно контролює всі поширені в посівах кукурудзи бур'яни і не проявляє фітотоксичності навіть на гібридах, чутливих до дії сульфонілсечовин.

Очікується новинка і в сегменті інсектицидів. Триває розробка нового інсектициду для кукурудзи, який може працювати ефективно навіть в екстремально жарких умовах.

Також завершилися тестування нового протруйника насіння сої Авід. Цей препарат поповнить портфель продуктів ALFA Smart Agro вже в 2021 році.

Читайте також: В результаті злиття Euralis Semences та Caussade Semences Group з'явилася компанія Lidea

Джерело: latifundist.com


Новини компаній
Останні новини