Syngenta купує великого виробника біопрепаратів Valagro - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Syngenta купує великого виробника біопрепаратів Valagro

Syngenta купує великого виробника біопрепаратів Valagro

Це стратегічне придбання дозволить Syngenta Crop Protection побудувати лідируючий бізнес з виробництва біологічних препаратів, ринок яких повинен збільшитися майже вдвічі протягом наступних 5 років, сказано в повідомленні компанії.

«Тепер, коли ми є частиною компанії, яка має ресурсами і амбіціями Syngenta Crop Protection, у нас є нові інструменти для інновацій. Це дозволить надати ще більше можливостей для фермерів і більш ефективно інвестувати в стійке майбутнє сільського господарства », - сказав генеральний директор Valagro Джузеппе Натале.

Valagro має сильну комерційну і виробничу репутацію, а також передові технології і дослідницький потенціал.

«Ми з нетерпінням чекаємо можливості вітати команду Valagro в Syngenta Group. Це придбання підкреслює наші амбіції зростання в цій галузі і позиціонує нас як одного з найсильніших гравців на світовому ринку біологічних препаратів. Ці інвестиції також є частиною нашого зобов'язання в розмірі $ 2 млрд, щоб допомогти фермерам впоратися з наслідками зміни клімату та підвищити стійкість сільського господарства в рамках нашого плану », - повідомив генеральний директор Syngenta Group Ерік Фірвальд.

Читайте також: Louis Dreyfus веде переговори про продаж частки бізнесу компанії з ОАЕ

Джерело: propozitsiya.com


Новини компаній
Останні новини