Аграрний фонд починає форвардні закупівлі зерна врожаю-2021 - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Аграрний фонд починає форвардні закупівлі зерна врожаю-2021

Аграрний фонд починає форвардні закупівлі зерна врожаю-2021

АТ «Аграрний фонд» починає форвардні закупівлі зерна врожаю 2021 р Про це 12 жовтня повідомила прес-служба компанії.

Як уточнюється, цього планується закупити 160 тис. Тонн зернових - 150 тис. Тонн пшениці і 10 тис. Тонн жита. За попередніми оцінками, обсяг платежів агровиробникам складе близько 500 млн грн.

«Розмір авансового платежу встановлений на рівні 40-80% від загальної вартості поставки за договором, відповідно до системи оцінки клієнтів. Рівень цін осінньої кампанії форвардної програми, виходячи з яких буде здійснюватися передоплата за договорами, на пшеницю 2 класу становить 5800 грн / т, пшеницю 3 класу - 5600 грн / т, жито 2 і 3 класів - 4000 грн / т. Вимоги до обсягу мінімальної партії - пшениця - 100 тонн, жито - 50 тонн », - уточнили в прес-службі.

Відсоткова ставка за користування коштами попередньої оплати становить: без урахування курсових коливань від 17% до 19%, з урахуванням курсових коливань - 11%.

«Крім того, в рамках форвардної програми сільгоспвиробники зможуть укласти договори на поставку азотних добрив, вартість яких не буде перевищувати розміру авансового платежу. Таким чином азотні добрива можна не тільки придбати, але і обміняти на сільгосппродукцію за ринковими цінами », - додали в прес-службі.

Читайте також: ФАО знизу прогноз виробництва зернових на 2020 рік

Джерело: apk-inform.com


Новини компаній
Останні новини