Corteva Agriscience інформує про єдиний офіційному способі придбання гібридів насіння бренду Pioneer на території України - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Corteva Agriscience інформує про єдиний офіційному способі придбання гібридів насіння бренду Pioneer на території України

Corteva Agriscience інформує про єдиний офіційному способі придбання гібридів насіння бренду Pioneer на території України

З огляду на, що почався процес закупівлі насіння для посівної кампанії навесні 2021, Corteva Agriscience вважає за необхідне проінформувати і підкреслити єдиний офіційний спосіб придбання гібридів насіння бренду Pioneer.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз Corteva.

У зв'язку з цим компанія повідомляє наступне:

Реалізація гібридів бренду Pioneer в Україні з 2019 року відбувається виключно ТОВ «Кортева Агрісаенс Україна» (ТОВ «Піонер Насіння Україна» до 1 жовтня 2020) безпосередньо господарствам-товаровиробникам (включаючи агрохолдинги) без залучення дистриб'юторів або інших третіх осіб.

На сьогодні Corteva Agriscience не передавала прав на використання або інші можливості доступу до будь-яких батьківським лініях бренду Pioneer для виробництва власного насіння жодному юридичній особі на території України.

Тобто законодавчо встановлене право на виробництво і продаж насіння гібридів торгової марки Pioneer в Україні має лише ТОВ «Кортева Агрісаенс Україна».

Corteva Agriscience має виключні права на виробництво, імпорт і продаж насіння торгової марки Pioneer в Україні.

Будь-яка заявлена ​​або реальна діяльність інших компаній з виробництва насіння під торговою маркою Pioneer є прямим умисним порушенням виняткових прав компанії Corteva Agriscience на інтелектуальну власність шляхом незаконного використання знака для товарів і послуг.

Corteva Agriscience залишає за собою право використовувати всі наявні юридично-правові заходи для захисту прав інтелектуальної власності, як на українському, так і на міжнародному рівнях.

Corteva Agriscience застерігає сільгоспвиробників від придбання насіння у незаконних і / або неавторизованих джерелах і попереджає, що використання підробленого насіннєвого матеріалу може привести до високого ризику заподіяння шкоди кількісними та якісними показниками врожаю, станом угідь і навколишнього середовища.

Corteva Agriscience закликає звертатися виключно до офіційних торговим агентам з продажу насіння торгової марки Pioneer, з контактами яких можна ознайомитися на офіційному сайті компанії за посиланням.

Corteva Agriscience просить повідомляти про всі підозри, які допоможуть виявлення незаконної діяльності з виробництва неоригінального насіннєвого матеріалу на території України.

Читайте також: SAATBAU і PROBSTDORFER SAATZUCHT проводять злиття українських представництв

Джерело: propozitsiya.com


Новини компаній
Останні новини