Відкрито справу про банкрутство Кернел Холдинг - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Відкрито справу про банкрутство Кернел Холдинг

Відкрито справу про банкрутство Кернел Холдинг

Суд в Люксембурзі відкрив справу про банкрутство зареєстрованої в Швейцарії «КЕРНЕЛ ХОЛДИНГ С.А.», в зв'язку з несплатою компанією значної суми боргу на користь Михайла Стадника.

Про це повідомляє «Обозреватель» з посиланням на копію відповідної заяви.

Відзначається, що зазначена сума заборгованості встановлена ​​Лондонським судом міжнародного арбітражу. Компанія «КЕРНЕЛ ХОЛДИНГ С.А.», є засновником агрохолдингу «Кернел», кінцевим бенефіціарним власником якої є Андрій Веревський.

Як пише видання, банкрутство компанії «КЕРНЕЛ ХОЛДИНГ С.А.» може спричинити фінансові проблеми агрохолдингу «Кернел», що в свою чергу може привести до затримок і не виплатах орендної плати власникам землі, що знаходиться в оренді холдингу в Україні, проблем з контрагентами та іноземними інвесторами компанії. 

Згідно з матеріалом, конфлікт між власниками агрохолдингу «Кернел» і подружжям Стадников розгорівся через відмову «Кернел» оплатити вартість проданих компанії Михайлом і Інессой Стадник корпоративних прав «СТІОМІ-холдинг» та «Хмельницькхлібопродукт». Також, в даний час рахунку компанії Kernel Holding SA в Швейцарії і Люксембурзі заарештовані за заявою Михайла Стадника.

Читайте також: Кернел збільшив дивіденди на 68%

Джерело: latifundist.com


Новини компаній
Останні новини